Shiba Inu Fiyat Analizi: Aylık %25 Kaybettikten Sonra, SHIB Çok Daha Düşebilir

Shiba Inu Fiyat Analizi: Aylık %25 Kaybettikten Sonra, SHIB Çok Daha Düşebilir

kriptopotato.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Kritik destek seviyesini koruyamayan Shiba Inu’nun yerel jetonu çöktü ve yeni bir yerel düşük belirleme yolunda.

Temel destek seviyesi: 0,000017 ABD doları

Anahtar Direnç seviyesi: 0,0000020 ABD doları

0.000020 dolarlık destek Cumartesi günü sağlam bir dirence dönüştü ve bugünkü fiyat hareketi, düşüşü başka bir günlük kırmızı mumla doğruladı. Bir sonraki kilit destek 0.000017 dolarda bulunuyor ve oraya giden SHIB, destek seviyesine ulaştıktan sonra geçici bir rahatlama bulabilir.

Teknik Göstergeler

Işlem hacmi: Fiyat düştükçe hacim azaldı. Genel olarak, bu bir yükseliş sinyalidir, ancak genel düşüş piyasası koşulları göz önüne alındığında, bir geri dönüş teyidi için beklemek daha iyidir.

RSI: Günlük RSI hızla tekrar aşırı satım bölgesine yaklaşıyor (30 puanın altında). Oraya en son ulaştığında, SHIB’nin fiyatı bu bölgeden yükseldi.

MACD: Günlük MACD düşüşte ve hacmin aksine satış momentumu artıyor. Bu devam ettiği sürece, SHIB için bir geri dönüşün gerçekleşmesi olası değildir.

ön yargı

SHIB üzerindeki önyargı düşüş eğilimi.

SHIB Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Göstergeler SHIB için kaba bir kısa vadeli gelecek çiziyor ve fiyatın olası herhangi bir sıçramadan önce 0.000017 doları yeniden test etmesi muhtemel. SHIB’nin suya atlamadan önce yerel bir dip bulması için sabırlı olmak en iyisi. 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.