Shiba Inu Ekosistem Belirteçleri Singapur Merkezli BitKan Borsa Listesi Kemik Olarak Maruz Kalıyor

Shiba Inu Ekosistem Belirteçleri Singapur Merkezli BitKan Borsa Listesi Kemik Olarak Maruz Kalıyor

thecryptobasic.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


Singapur merkezli BitKan Exchange, Shiba Inu Ekosisteminin Yönetişim Simgesi, Bone ShibaSwap (BONE) İçin Destek Ekledi.

Shiba Inu ekosisteminin tokenlerinden biri olan Bone ShibaSwap (BONE), Singapur merkezli BitKan Borsası’nda resmi olarak listelendi.

Shibarium görüşmeleri hızlanırken, kripto para borsaları mikro kapaklı mücevher BONE’ı listelemekle ilgileniyor gibi görünüyor.

Son zamanlarda BitKan borsası, SHIB ekosisteminin yönetim belirteci BONE’yi listelediklerini duyurdu.

🔥 Tebrikler! $BONE resmi olarak #BitKan’da listelendi. @Shibtoken Shibaswap ekosisteminin bir yönetim simgesidir ve #ShibArmy’nin yaklaşan teklifler için oy kullanmasına olanak tanır. Ne kadar fazla $BONE tutarsanız, oyununuzun ağırlığı o kadar artar.

📱: https://t.co/1gACeD0kpk pic.twitter.com/BJPfZPXas6

— BitKan (@BitKanResmi) 20 Nisan 2022

Listeleme haberi, Shibarium görüşmelerinin hızlanmasından sonra geldi.Son zamanlarda, topluluk üyelerinden birinin SHIB’nin lider geliştiricisi Shytoshi Kusama’ya “Wen Shibarium” sorduğu ekran görüntülerinden biri Twitter’da viral oldu.

Shytoshi Kusama yanıtladı: “çok yakında.”

Shibaryum çok yakında

Shibarium görüşmeleri, Shiba Inu’nun yaklaşmakta olan “Shibarium” adlı blok zincirinin yerel belirteci olduğu bildirildiği için BONE’a ciddi bir destek verdi.

Ayrıca BONE, Shiba Inu Topluluğunun yaklaşan teklifler üzerinde oy kullanmasına izin veren ShibaSwap’ın yönetim simgesidir. Oyların ağırlığı, kullanıcının elindeki BONE sayısına göre belirlenecektir. KEMİK ne kadar fazlaysa, oyların ağırlığı da o kadar fazla olacaktır.

Kripto para borsası BitKan, 2012 yılında kuruldu ve merkezi Singapur ve Japonya’da. Borsa Binance, FTX ve Huobi gibi sekiz önde gelen borsada toplu likidite oluşturduğundan, BitKan kullanıcıları ‘1 BitKan’ APP ile 1000’den fazla jeton ticareti yapabilir.

BitKan ayrıca güçlü bir hissedar geçmişine sahiptir. Borsa, kripto para madenciliğinde lider olan çok değerli yatırımcılardan Bitmain ve Coinbase’in ilk VC’si olan IDG Capital’den A Serisi’nde 2,4 milyon dolar ve B Serisi fonunda 10 milyon dolar topladı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.