Shiba Inu Daha Fazla Düzeltebilir; SHIB’nin 0.000010 $’a Çıkmasını İster misiniz?

Shiba Inu Daha Fazla Düzeltebilir;  SHIB’nin 0.000010 $’a Çıkmasını İster misiniz?

www.cryptonenewsz.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


Shiba Inu, Ocak 2022’de toparlanmaya yardımcı olan yerel destek seviyesine ulaştı. Şu anda, varlıkların 200 ve 100 günlük hareketli ortalama değerlerini ihlal etmeye başlamasından bu yana tüm kripto alanı üzerinde daha geniş bir olumsuz duyguya tanık oluyoruz. SHIB, Ocak 2022’den bu yana, ani direncini kırmak ve kripto meraklıları için olumlu bir varlık olarak ortaya çıkmak için üç kez denedi, ancak başarısız oldu.

Shiba Inu, 1 yıllık bir zaman çizelgesinde %50 indirimli değerle işlem görüyor. Şimdilik alıcılar SHIB’yi %50 indirimli alıyor, ancak fiyatlar yükselirse bu indirim primlerine dönüşecek. Shiba Inu’nun 0,00002852 dolarlık ani direnç seviyesi, alıcıların bu varlığı pozitif kriptoya dönüştürmek için aşması gereken en yakın seviyedir.

Shiba Inu’nun şu anda işlem gören değeri, 0.00001722 dolarlık son yerel desteği kırmaya çalışıyor. Bu seviyeyi aştıktan sonra, başka bir marj alıcıların elde tutma duyarlılığını kırabilir ve önümüzdeki günlerde SHIB için daha fazla düşüş yaratarak kayıplarını rezerve edebilirler. Madeni paranın ani direnci kırıp kırmayacağını veya ani desteğine ulaşıp ulaşmayacağını öğrenmek için SHIB tahminimizi okuyun.12 Nisan’daki beklenmedik yükselişinden bu yana fiyat eğilimi, haberlerin hala Shiba Inu fiyatlarını kontrol ettiğini açıkça ortaya koydu. Bu sıçrama, son birkaç aydır bu kripto varlığına hapsolmuş alıcılar için bir çıkış fırsatı sundu. SHIB fiyatının 100 DMA eğrisinin üzerinde kapanmaya yönelik kısa bir girişimi olmasına rağmen, kar rezervasyonu ve genel olarak ortaya çıkan olumsuz görüş, değeri çok daha aşağı itti.

Mevcut ticaret duyarlılığının sonucu, SHIB’nin makul seviyelere geri dönmesi için gereken süreye karar verecektir. RSI, bu dijital varlık için kırılgan bir senaryo oluşturan aşırı satım bölgelerine de dokundu. Shiba Inu şu anda bugün %12 düştü ve olumlu bir geri dönüş olmadan, fiyatlar olumsuz bir duygu uyandırmak için düşmeye devam edecek.

Hacimsel işlemlere bakıldığında, tüccarlar Shiba Inu’nun blok zinciri üzerinde daha az işlemin gerçekleştiğini gösteren azalan bir değere tanık oluyorlar. Gelecekteki fiyat ancak SHIB mevcut seviyelerden en az %50 yükselmeyi başarırsa pozitife dönecektir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.