Shiba Inu Baş Geliştiricisi CK1 Detaylarını Açıkladı, Kimse Doğru Tahmin Etmedi

Shiba Inu Baş Geliştiricisi CK1 Detaylarını Açıkladı, Kimse Doğru Tahmin Etmedi

thecryptobasic.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Shiba Inu, birkaç gün önce SHIB topluluğunda herkesin konuşmasını sağlayan CK1 ifadesinin anlamını nihayet açıkladı.

Shiba Inu, Amazon’un Eski Hukuk Danışmanı Craig Kessler’i (CK1) İlk Hukuk Müşaviri Olarak Açıkladı.

Popüler köpek temalı kripto para birimi Shiba Inu’nun (SHIB) arkasındaki ekip, bir gün önce SHIArmy’nin birkaç üyesinin anlamını çözmek için yarışmaya katıldığını gören “CK1” ifadesinin arkasındaki anlamı nihayet açıkladı.

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, en son Medium yazısında CK1 hakkında Açıklama yaptı.

Shibarium, Shi, ShibFE, Shib Narrative Shib MV ve inanılmaz ortaklıklarımız (Welly, JR x SHIB) ve CK1’e girişimiz dahil bu makalede ele alınacak çok şey var. https://t.co/Afy2xQc3Ij

— Shytoshi Kusama™ (@ShytoshiKusama) 10 Mayıs 2022

Topluluğun bu ifadenin yaklaşan bir özellik veya teklif olduğuna dair tahmininin aksine, Shiba Inu ekibi “CK1”in avukat Craig Kessler için kısa bir form olduğunu ve projeye ilk hukuk danışmanı olarak katılacağını açıkladı.

Avukat Kessler’in İş Sorumluluğu

Sözleşme hukuku uzmanı Avukat Kessler, Shib.io Metaverse Studio ve Metaverse danışma ekibi ve diğer sözleşmeler dahil olmak üzere Shiba Inu’nun gelecekteki tüm projeleri için gerekli sözleşmeleri yürütecek.

Sadece bu değil, duyuruya göre avukat Kessler, projenin eğlence anlaşmalarının ve köpek temalı projenin yakın gelecekte gireceği diğer ortaklıkların yasal yönlerini ele alacak.

Avukat Kessler, atanmasından önce Amazon Studios ve Prime Video için hukuk danışmanıydı ve bu da Shiba Inu ekibinin şu anda emin ellerde olduğuna inanmasını sağlıyor.

Avukat Kessler’in eğlence endüstrisindeki uzmanlık bilgisinin, Shiba Inu’nun metaverse yolculuğunda önemli başarılar kaydetmesine yardımcı olmasında işe yaraması bekleniyor.

Shiba Inu Neden Hukuk Müşaviri Atanıyor?

Duyuruya göre, SHIB ekosisteminin büyümesinin ardından proje için bir sözleşme avukatı işe alma hareketi zorunludur.

Shiba Inu ekosisteminin muazzam büyümesi, başlangıcından iki yıldan daha kısa bir sürede önemli yükseltmelerin ve gelişmelerin piyasaya sürüldüğünü gördü. Ekip, Shiba Inu’nun büyümesine dayanarak şunları söyledi:

“Şu anda sözleşme hukuku alanında uzmanlaşmış bir avukat bulmanın MİSYON KRİTİK olduğu bir yerdeyiz. Bu şekilde, başka bir koruma katmanı sağlayabilir ve herhangi bir [partnerships] doğrudan Shib’e ve ilgili tüm kuruluşlara fayda sağlar. ”


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.