Shib Temalı Restoran Welly, Shiba Inu Entegrasyonunun Ardından Küresel Olarak 300’den Fazla Franchise Başvurusu Aldı

Shib Temalı Restoran Welly, Shiba Inu Entegrasyonunun Ardından Küresel Olarak 300’den Fazla Franchise Başvurusu Aldı

thecryptobasic.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


İşletme sahipleri, Welly restoranının artan popülaritesinden yararlanmak istiyor.

Welly’nin Shiba Inu’yu (SHIB) benimsemesi, Napoli merkezli restoranın köpek temalı kripto para biriminin destekçileri olan SHIArmy üyeleri arasındaki popülaritesini artırdı.

Welly’nin popülaritesine dayanarak restoran, ülkelerinde bir Welly franchise’ı başlatmak isteyen ilgili taraflardan yüzlerce franchise başvurusu aldığını açıkladı.

Restoranın Shiba Inu’yu ödeme yöntemine entegre etmesinin ardından restoran ekibi, kripto para biriminin takma adlı lider geliştiricisi Shytoshi Kusama’ya dünya çapında 300’den fazla franchise başvurusu aldığını açıkladı.

Düzeltme: Dün söyledim.@wellyfriends 20’den fazla Franchise talebi var ve bugün ekip tarafından bana aslında 300’den fazla olduğu söylendiKusama bugün tweet attı.

Düzeltme: Dün .@wellyfriends’in 20’den fazla Franchise talebi olduğunu söyledim ve bugün ekip tarafından bana aslında 300’den fazla olduğu söylendi! #DECENTRALIZEEVERHING #shibarium #eatwell #shibarmy

— Shytoshi Kusama™ (@ShytoshiKusama) 21 Nisan 2022

Shiba Inu Projelerine Artan İlgi

Gelişme, Ağustos 2020’de oluşturulduğundan beri ana akım haline gelen Shiba Inu kripto para birimine artan ilgiye işaret ediyor.

Shiba Inu’nun ekibinin Welly ile ortaklık duyurduSHIB’nin gerçek hayata ilk adım uygulamasını kolaylaştıracak bir işbirliği.

Shiba Inu topluluğunun üyeleri arasında heyecan uyandıran gelişme, SHIB meraklılarının çoğunluğunun Welly’nin restoranının ülkelerinde açılmasını sağlamak için franchise başvuruları yaptığını gördü.

Ekip halen bu başvuruları inceliyor ve ülkelerinde yeni Welly lokasyonları açacak en iyi başvuru sahiplerini seçecek.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.