$SHIB: Bir Bağış Portalı Yakında Shiba Inu’nun Yakma Portalını Tamamlayabilir

$SHIB: Bir Bağış Portalı Yakında Shiba Inu’nun Yakma Portalını Tamamlayabilir

www.kriptoglobe.com

1 saat

Okuma süresi: ~3 m


Shiba Inu ($SHIB) topluluğu, token yakmaya yardımcı olmak ve kripto para biriminin dolaşımdaki arzını azaltmak amacıyla token yakma portalını tamamlamak için yakında bir token bağış portalına sahip olabilir.

Shiba Inu’nun Discord sunucusunda ve Twitter Spaces’ta bir bağış portalı için çağrıda bulunan bir Shiba Defense Breed üyesi olan Gfinity Esports Trophias ile yaptığı röportajda, böyle bir platform için davasını açtı.

Röportaj sırasında Trophias, SHIB token yakma standardının, Mayıs 2021’de 410 trilyon tokeni büyük bir yakmada yok eden ve hayır kurumlarına 50 trilyon SHIB bağışlayan Ethereum yaratıcısı Vitalik Buterin olması gerektiğini belirtti.

CryptoGlobe’un bildirdiği gibi, haftalar önce memeden ilham alan kripto para biriminin arkasındaki geliştiriciler bir yakma portalı başlattı. Burn portalı, jetonları yakan kullanıcılara SHIB ekosisteminde ayrı bir jeton olan RYOSHI jetonları biçiminde ödüller oluşturmak için stake edilebilen “burntSHIB” jetonlarını gönderir.

Şimdiye kadar 26,9 milyardan fazla SHIB yakıldı ve kullanıcılar jetonları yok etmek için yaklaşık %13’lük bir APR kazanıyor. Projeler genellikle dolaşımdaki arzı azaltmak için jetonları yakar; bu, benzer veya artan taleple karşılanırsa jetonun fiyatında bir artışa neden olabilir. SHIB topluluğu uzun zamandır token yakmayı tercih ediyor.

Ancak Trophias’a göre, bu fonların bir kısmının “iyi bir amaç veya hayır için bağışa gitmemesi” “bu kadar çok yakmamız” şaşırtıcı. Sonuç olarak, kullanıcıların Doggy DAO aracılığıyla topluluk tarafından belirlenen bir hayır kurumuna token bağışlamasına izin verecek bir SHIB bağış portalının oluşturulmasını önerdiler. Trophias’ın şu sözleri aktarıldı:

Topluluğun, vermek istedikleri birkaç hayır kurumuna karar vermesi güzel olurdu. Alzheimer, Kanser Araştırmaları, Akıl Sağlığı veya Köpek Hayır Kurumu için olsun

Shiba Inu’nun web sitesi şu anda web sitesinde Shiba Inu Kurtarma Derneği’ni desteklemek için bağış çağrısında bulunuyor. Ancak bu bağışlar, SHIB jetonunun kendisi değil, Amazon Smile aracılığıyla yapılır.

Şu anda hiç kimse böyle bir bağış portalı geliştirmiyor olsa da, Trophias, Shiba Burn Portal’dan öncekine benzer bir hareketle topluluğu, önerilerle Savunma ve Büyüme Irklarına yaklaşmaya teşvik etti. Kupalar için, jeton bağışında onları yakmaktan daha geniş bir pazarlama potansiyeli vardır. Dediler:

Yakarsanız ve bağışta bulunursanız ve birine yardım ederseniz, bu kripto topluluğuna daha iyi yansır. Ve kripto topluluğuna daha fazla dikkat çekerseniz, size çok daha fazla saygı duyacaklar.

CryptoGlobe’un bildirdiği gibi, Shiba Inu ekip üyesi Archangel tarafından yürütülen anketler, çoğu SHIB üyesinin, yakma portalının projenin meta veri tabanından daha önemli olduğuna inandığını gösterdi. Bazıları, bir pazarlama çabası olarak jeton yakmayı destekledi.

SORUMLULUK REDDİ

Yazar veya bu makalede adı geçen herhangi bir kişi tarafından ifade edilen görüş ve görüşler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal, yatırım veya diğer tavsiye niteliğinde değildir. Kripto varlıklara yatırım yapmak veya alım satım yapmak, finansal kayıp riskiyle birlikte gelir.

GÖRÜNTÜ KREDİSİ

Öne çıkan görsel Pixabay


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.