SCRT Teknik Analizi: Yükselen Boğalar Yakında 7 Doları Aşacak

SCRT Teknik Analizi

SCRT Teknik Analizi: Yükselen Boğalar Yakında 7 Doları Aşacak

SCRT Teknik Analizi SCRT madeni paranın fiyatı geçen ay %90 arttı ve bir sonraki direnç seviyesini 10 dolardan vurmak için 7 dolardan yükseliş kırılmasına yol açtı.

SCRT, akıllı sözleşmeler için varsayılan olarak veri koruması sağlayan ve hem açıklayıcı hem de güvenli uygulamalar geliştirmenize ve kullanmanıza olanak tanıyan bir blok zinciri olan Secret Network’ün madeni parasıdır. Bu işlevsellik kullanıcıları korur, uygulamaların güvenliğini sağlar ve Web3 için yüzlerce benzeri görülmemiş kullanım örneğinin kilidini açar.

SCRT’nin geçmiş performansı

SCRT madeni para fiyatı, 18 Aralık’tan itibaren yükseliş eğilimi gösteriyor ve bu da %90’lık bir fiyat artışına yol açıyor. Madeni paraların fiyat hareketi, günlük grafikte bir dürtü dalgasını gösterir. Bu nedenle, yükseliş trendinin yaklaşan direnç seviyesinin üzerinde devam etmesi muhtemel.

SCRT Teknik Analizi Yukselen Bogalar Yakinda 7 Dolari Asacak

SCRT / USD günlük grafik

Teknik SCRT analizi

SCRT madeni paranın fiyatı günlük grafikte 7 dolar direnç seviyesine yaklaşıyor. Fiyat hareketi daha düşük bir fiyat reddini gösterir ve işlem hacmindeki artışla satın alma baskısında bir artış olduğunu gösterir.

Fiyat hareketi, kritik direnç seviyelerini 7 dolar ve 10 dolar olarak işaret ediyor. Diğer uçta ise destek seviyeleri 3,75 dolar ve 1,66 dolar seviyelerinde.

Madeni para fiyatı, günlük grafikte esas olarak önemli EMA‘ları – 50, 100 ve 200’ü elinde tutuyor. Bu nedenle, geri dönüşler yükselen EMA‘ların yakınında destek bulabilir. SCRT Teknik Analizi

en RSI göstergesi %61, günlük grafikte 14 günlük SMA‘nın sabit desteğiyle eğimde yukarı yönlü bir eğilim gösteriyor. Dolayısıyla, yükselen yükseliş trendinin yükseliş eğilimine sahip olduğu açıktır.

en MACD göstergesi MACD ve sinyal çizgilerinin günlük grafikte sıfır çizgisinin üzerinde aynı mesafe ile daha da yükseldiğini gösterir. Bu nedenle gösterge, SCRT madeni para için bir yükseliş sinyali veriyor.

Yaklaşan trend

SCRT madeni paranın fiyat hareketi, 7 dolardaki direnç seviyesine yaklaştıkça satın alma baskısında bir artış olduğunu gösteriyor. Ek olarak, teknik göstergeler bir yükseliş kırılmasına işaret ediyor.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.