Satın Alma Sinyalleri Görünürken Fantom Aşırı Satılmış Görünüyor

Satın Alma Sinyalleri Görünürken Fantom Aşırı Satılmış Görünüyor

kriptobriefing.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


Fantom, tarihsel olarak bir toparlanma bölgesi olarak hizmet eden hayati bir talep bölgesinin etrafında geziniyor. Benzer bir fiyat hareketi, Katman 1 varlığının 0,80 $ veya daha yüksek bir seviyeye yükselmesini sağlayabilir.

Fantom Geri Dönmeye Hazırlanıyor

Fantom, tutmaya devam ederse fiyatların toparlanmasına yardımcı olabilecek çok önemli bir destek alanına ulaşmış görünüyor.

Katman 1 blok zincirinin FTM jetonu, 0,87 $ direnç seviyesinde reddedildikten sonra son birkaç gün içinde dik bir düzeltmeye katlandı. Fantom, 5 Mayıs’tan bu yana fiyatının %27’den fazla düştüğünü ve son zamanlarda 0,63 $’a düştüğünü gördü. Şimdi, düşüş trendi tükenmeye yaklaşıyor gibi görünüyor, bu da yükseliş eğilimine neden olabilir.

Fantom, 12 saatlik grafiğinde geliştirilen paralel bir kanalın alt trend çizgisini test etmeye başladı. Hayati destek seviyesi, Ocak ayının başından bu yana daha fazla kaybı önledi ve her test edildiğinde modelin üst sınırına doğru bir yükselişe yol açtı. Benzer fiyat hareketi, FTM’nin 0,80 ABD Dolarına ve hatta 1 ABD Dolarına geri dönmesini görebilir.

Tom DeMark (TD) Sıralı göstergesi, 12 saatlik grafikte bir satın alma sinyali sunmaya hazırlanırken iyimser görünüme güven katıyor. Boğa formasyonu, bir ila dört mum çubuğunun toparlanmasının göstergesi olan kırmızı dokuzlu bir mum çubuğu olarak gelişmeye hazır görünüyor. Ayrıca, Fantom aynı zaman diliminde RSI’ye karşı bir yükseliş farklılığı yaratıyor gibi görünüyor.

Fantom fiyat tablosu

Oranlar boğaları desteklese de, kripto ve küresel finans piyasalarındaki belirsizlik düşüşe neden olabilir. Kayalık iklim nedeniyle, Bitcoin bu öğleden sonra 10 ayın en düşük seviyesine ulaştığında, geçen hafta birçok kripto varlığı kan kaybediyor.

Fantom, satış baskısında bir artış görür ve 0,62 doların altına düşerse, kısa vadeli iyimser görünüm geçersiz olabilir. Böyle benzersiz koşullar altında, Fantom kayıplarını 0,50$ destek seviyesine kadar genişletebilir.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı BTC ve ETH’ye sahipti.

Daha önemli piyasa trendleri için YouTube kanalımıza abone olun ve lider bitcoin analistimiz Nathan Batchelor’dan haftalık güncellemeler alın.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.