Samsung, Theta NFT’lerle İşbirliği Yaparak Yeni Cihazlarını Piyasaya Sürüyor

Samsung, Theta NFT’lerle İşbirliği Yaparak Yeni Cihazlarını Piyasaya Sürüyor

www.cryptonenewsz.com

3 saat

Okuma süresi: ~3 m


Theta blockchain, doğası gereği merkezi olmayan bir video akışı hizmetidir ve tamamen uçtan uca bağlantılıdır ve kullanıcılara daha iyi bir video akışı kalitesi sunar. Theta Blockchain, kullanıcılarına çeşitli teknik ve ekonomik çözümler sunar.

Bağlantı, üçüncü tarafın ağdaki iki farklı eşe doğrudan bağlanmasını ortadan kaldırdığı için akış kalitesi yüksek düzeyde verimli kalır. Hizmet dünyanın tüm bölgeleri için geçerlidir. Theta Blockchain, altyapıya yoğun bir şekilde yatırım yapmak zorunda kalmadan benzer bir hizmeti başlatmanın bir yolunu göstermiştir.

Theta NFT’ler Samsung Cihazlarla Yayınlanıyor

Samsung Electronics tarafından yakın zamanda düzenlenen bir lansman etkinliğinde şirket, Samsung S22 ve Tab S8 olmak üzere iki amiral gemisi ürünü ortaya çıkardığını açıkladı. Etkinliğe Samsung Electronics Direktörü Shinwoo Lee ev sahipliği yaptı.

Bu amiral gemisi ürünler, Theta NFT’lerle işbirliği içinde özel bir avantajla piyasaya sürüldü. Shinwoo Lee, müşterilerle bir NFT aracılığıyla iletişim kurmanın pratik olduğunu vurguladı.

Kutlama, Theta Labs’ın 16 Şubat 2022’de yaptığı duyurunun ardından geldi.

Hem Samsung hem de Theta Labs geçmişte de işbirliği yaptı. Son işbirliği, Theta NFT’lerin küresel kabulünü vurguladığı için benzersizdir. Theta Labs için Samsung Electronics ile işbirliğini duyurmak heyecan verici bir deneyimdi.

Theta Labs, Samsung, Samsung S22 ve Tab S8’i geliştirme aşamasına girerken NFT dijital koleksiyon ürünlerine güç vermenin heyecanlı olduğunu söylemişti.

Bazı üyeler, teklif her zaman yalnızca ön rezervasyon ön sipariş süresi boyunca Samsung S22 ve Tab S8’e ilk kaydolanlar için olduğu için ücretsiz bir NFT veya diğer avantajlar talep etmeye uygun olmadıklarını belirtmişlerdir.

ThetaDrop’a kaydolanlar artık kendi ücretsiz NFT’lerini talep etmeye hak kazanırlar.

Müşteriler, alıcıları aracılığıyla alınan bir kodu doğrulamak zorundaydılar. Samsung Üyeleri Doğrulamanın ardından müşterilere, ön rezervasyon veya ön teklif dönemi sona erdikten sonra kilidi açılabilecek açılmamış bir NFT kutusu verildi.

Müşterilere sunulan her sanat öğesi, bilgisayar tarafından rastgele oluşturulmuş öğelerden yaratılmıştır.

Samsung’un amiral gemisi cihazlarının piyasaya sürülmesi, Theta Labs tarafından açıklanan işbirliğine benzer şekilde önemli bir kilometre taşını işaret ediyor.

Samsung’un kampanya süreci birçok açıdan benzersizdi. Üç adıma bölündü. Müşterilerin önce ön sipariş etkinliğine katılması, ardından ürünlerin lansmanını beklemesi gerekiyordu. Cihazlarını satın aldıktan sonra, NFT kutusunu talep etmeye ve nihayet çok beklenen hediyenin kutusunu açmak için bir NFT basmaya ayarlandı.

Theta Labs, her iki ürünün geliştirilmesine de değerli katkılarda bulunarak işbirliğine sadık kaldı. Shinwoo Lee tarafından paylaşıldığı üzere Theta Labs, şirkete çok daha basit bir Kullanıcı Deneyimi veya Kullanıcı Arayüzü ile yardımcı oldu.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.