SafeMoon fiyatı, çift haneli kazançlarla trendi alt üst ediyor

SafeMoon fiyatı, çift haneli kazançlarla trendi alt üst ediyor

www.fxstreet.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • SafeMoon fiyat hareketi, gün için önemli bir gün içi kazançla pazarın çoğundan daha iyi performans gösteren bir aykırı değerdir.
  • Aşağı yönlü fiyat hareketi, net bir yükseliş trendi oluşana kadar en olası yön olmaya devam ediyor.
  • Fiyat hareketindeki kamçıların devam etmesi muhtemel.

SafeMoon fiyat hareketi, oynaklık ve kırbaçların ders kitabı örneği olmuştur. Perşembe ticaret seansı sırasında SafeMoon yaklaşık %130 arttı. Ancak, bu kazanımların neredeyse tamamı hemen satıldı.Satışlara rağmen, SafeMoon hala gün için %30 daha yüksek.

SafeMoon fiyat hareketi, pazarın her iki tarafı için ticaret fırsatları geliştiriyor

SafeMoon fiyatı, ayların en güçlü oynaklıklarından bazılarını geliştirdi. Bu vahşi fiyat dalgalanmalarının sonucu, piyasanın uzun veya kısa tarafından yararlanmak için bir fırsattır.

SafeMoon fiyatı için 0,0040 ABD dolarında satış durdurma emri, 0,00045 ABD dolarında zarar durdurma ve 0,000050 ABD Doları kar hedefiyle teorik bir kısa ticaret kurulumu vardır. Bu kurulum, önceki tüm zamanların en düşük seviyelerine yakınlığı nedeniyle çok daha sıkı bir duruşla, risk için 3: 1’lik bir ödülü temsil ediyor. Bu nedenle, olası bir kamçı testeresine karşı koruma sağlamak için iki kutulu bir arka durdurma faydalı olacaktır.

SafeMoon fiyati cift haneli kazanclarla trendi alt ust ediyor

SafeMoon/USDT 0,0005 ABD doları/3-kutu Geri Dönüş Noktası ve Şekil Tablosu

Teorik kısa ticaret ile ilgili uyarı, girişin en az üçlü dipten olması gerektiğidir. Bu, SafeMoon fiyatının bu kısa girişi tetiklemek için iki kez X’lerin bir ters sütununu ve ardından başka bir O sütununu yazdırması gerektiği anlamına gelir. Aşağıdaki uzun giriş önce tetiklenirse geçersiz olur.

SafeMoon fiyat ticaretinin uzun tarafında, 0,0075 ABD dolarında bir satın alma durdurma emri, 0,0060 ABD dolarında bir zararı durdur ve 0,0050 ABD dolarında bir kar hedefi olan varsayımsal bir kurulum var. Bu ticaret düzeni, risk için 3.33:1’lik bir ödülü temsil eder. Ek olarak, iki kutulu bir takip durdurma, girişten sonra elde edilen herhangi bir kâra karşı korunmaya yardımcı olacaktır.

1652418010 945 SafeMoon fiyati cift haneli kazanclarla trendi alt ust ediyor

SafeMoon/USDT 0,0005 ABD doları/3-kutu Geri Dönüş Noktası ve Şekil Tablosu

Giriş, simetrik üçgenin üzerindeki ve bir çift tepenin üzerindeki kırılmaya dayanmaktadır. Kısa giriş önce tetiklenirse, varsayımsal uzun ticaret geçersiz olur.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.