Robinhood’un Rakibi Shiba Inu’yu destekliyor

Firmanın diğer rakibi olan Robinhood ise Şubat ayı başlarında platformunda kripto para ticaretine başladı. CEO Scott Sheridan, bu başlatılan hareketin portföylerinin kripto varlıklarına artan ilgisinden kaynaklandığını dile getirdi. Yazının Detaylarına göz atalım...

featured

Robinhood’un Rakip Firması Tasty Works Shiba’yı Destekliyor!

Chicago merkezli fintech girişimi Tastytrade’in diğer bir kolu olan TastyWorks, Cuma günü yaptığı duyurusuna göre Shiba Inu kripto para birimine destek verdi.

Firmanın diğer rakibi olan Robinhood ise Şubat ayı başlarında platformunda kripto para ticaretine başladı. CEO Scott Sheridan, bu başlatılan hareketin portföylerinin kripto varlıklarına artan ilgisinden kaynaklandığını dile getirdi.

TastyWorks ilk açıldığında kullanıcılar sadece dört kripto para ile işlem hacmi yapıyorlardı. Bunlar başlıca şöyle; Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin.

Ocak ayında, IG Group tarafından 1 milyar dolara satın alındıktan sonra işler değişti.

U.Today’ın bildirdiğine göre, Robinhood’un diğer rakibi olan Public.com, Ekim ayında Shiba Inu’yu listeledi.

Bu haftanın başlarında, Kanada’nın önde gelen çevrimiçi ticaret uygulaması da en popüler kripto para birimini ekledi.

Zirvedeyken %50 düşüş yaşadıktan sonra Shiba Inu yeniden yükselişe geçti. CoinMarketCap verilerine göre son 24 saat içinde Shib coin fiyatı %15’ten fazla değer kazandı.


daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.