Ripple, Yükselen Momentumunu Yeniden Kazandı ve 0,50 Doların Üzerinde Toplandı

Ripple, Yükselen Momentumunu Yeniden Kazandı ve 0,50 Doların Üzerinde Toplandı

coinidol.com

57 m

Okuma süresi: ~2 m


Altcoin 0,50 dolarlık psikolojik fiyat seviyesinin altına düştüğü için Ripple (XRP) fiyatı aşağı yönlü bir düzeltmede. XRP 0,47 doların en düşük seviyesine ulaştı, ancak boğalar düşüşleri satın aldı.

Ripple (XRP) Fiyat Uzun Vadeli Tahminleri: Ayı

Bugün, 10 Mayıs 2022, Ripple madeni para, basın zamanı itibariyle 0,52 $ ‘dan işlem görüyor ve kripto para birimi 0,56 ve 0,68 $ direnç seviyelerini yeniden kazanmak için yukarı doğru bir düzeltme yapıyor. Bu dirençlerin üzerinde bir kırılma, altcoini 0,80 dolardan yüksek seviyenin üzerine fırlatacak. XRP aşağı düzeltmeden çıkacak ve yükseliş trendine devam edecek.

Bununla birlikte, ayılar psikolojik 0,50$ seviyesinin altına kırılmayı başarır ve düşüş momentumunu korursa, düşüş trendi devam edecektir. XRP/USD 0,47 ve 0,47 dolar dip seviyelerine geri dönecek.

Dalgalanma (XRP) Gösterge Analizi

Ripple, 14. dönem için Göreceli Güç Endeksi’nde 32. seviyeye yükseldi. Altcoin, 0.49 $’ın en düşük seviyesine ulaştığında 24. seviyede aşırı satım bölgesine düştü. Altcoini yukarı itmek için alıcılar ortaya çıkıyor.

Günlük stokastik alanın %20’si. 21 günlük SMA çizgisi ve 50 günlük SMA çizgisi güneye doğru eğimlidir ve düşüş eğilimini gösterir.

Ripple Yukselen Momentumunu Yeniden Kazandi ve 050 Dolarin Uzerinde Toplandi

Teknik Göstergeler:

Anahtar direnç seviyeleri – 1,95 dolar ve 2,0 dolar

Temel destek seviyeleri – 0,80 ABD Doları ve 0,60 ABD Doları

Ripple (XRP) için bir sonraki hamle ne olacak?

Altcoin 0,50$ seviyesinin üzerinde kaldığı için Ripple’ın düşüş trendi hafifledi. Altcoin 0.49$’a düştü ve toparlandı.

Bu arada, 11 Nisan’da düşüş trendi, %50 Fibonacci düzelme seviyesini test eden bir mum çubuğu sayesinde hafifledi. Geri çekilme, XRP’nin 2.0 Fibonacci uzatma seviyesine veya 0,49 $’a düşeceğini gösteriyor. Fiyat hareketi, piyasa yukarı yönlü hareketini sürdürürken boğaların düşüşleri aldığını gösteriyor.

1652193193 489 Ripple Yukselen Momentumunu Yeniden Kazandi ve 050 Dolarin Uzerinde Toplandi

Sorumluluk Reddi Bu analiz ve tahmin, yazarın kişisel görüşleridir ve kripto para birimi satın almak veya satmak için bir tavsiye değildir ve CoinIdol tarafından bir onay olarak görülmemelidir. Okuyucular yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.