Ripple Fiyat Analizi: Bu Seviyeden 3 Kat XRP Arttı, Tekrar Olur mu?

Ripple Fiyat Analizi: Bu Seviyeden 3 Kat XRP Arttı, Tekrar Olur mu?

kriptopotato.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Ripple, geçen yıl üç kez 0,5-0,55 dolar aralığına dokundu. Şimdi, ayılar fiyatı bir kez daha bu aralığa getirmeye çalışıyor, ancak destek dördüncü denemeyi yapacak mı?

Teknik Analiz

Grizzly’den Teknik Analiz

Günlük Grafik

Günlük zaman diliminde, ayılar fiyatı 0,63 dolardan destek seviyesinin altına itebildi ve yatay bir dirence (kırmızı ile) dönüştürebildi.

XRP fiyatı geri çekilmeden sonra düşmeye devam etti ve şu anda destek bölgesine yakın. 0,50-0,55 (yeşil). Geçen aydan bu yana, piyasadaki düşüş momentumu azalmaya başladı.

Fiyatın geçen yıl üç kez yeşil bölgeye ulaştığı göz önüne alındığında, şimdi teknik olarak daha zayıf bir destek olarak kabul ediliyor. Düşüş momentumu düşmeye devam ederse, desteğin yeniden test edilmesi durumunda bu seviyedeki talep muhtemelen arz ile baş edemeyecek. Bu olursa, destek 0,42 ABD doları muhtemelen XRP için bir sonraki durak.

Ripple Fiyat Analizi Bu Seviyeden 3 Kat XRP Artti Tekrar

Hareketli ortalamalar:

MA20: 0,65 ABD doları

MA50: 0,74 $

MA100: 0,75 ABD doları

MA200: 0,83 ABD doları

4 Saatlik Grafik

4 saatlik zaman diliminde Ripple, kalın Ichimoku bulutunun üzerine çıkamadıktan sonra 0,56 dolardan kısa vadeli desteğe düştü.

0,60 dolar seviyesindeki direnç bölgesindeki bulut kalınlığının azaldığı göz önüne alındığında, direncin muhtemelen yeniden test edilmesi beklenebilir. Ripple’ın bu direncin zirvesine geri dönemeyeceğini varsayalım, muhtemelen yukarıda bahsedilen 0,5 dolarlık destek alanına dalacak.

1652039042 635 Ripple Fiyat Analizi Bu Seviyeden 3 Kat XRP Artti Tekrar 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.