Revain (REV): Günün En Çok Kazananı

Revain (REV): Günün En Çok Kazananı

Revain (REV): Günün En Çok Kazananı

  • Bu, Revain’in piyasa trendine ilk kez meydan okuması değil.
  • REV, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmak için 0,02 doların üzerine çıkmalıdır.

Revain (REV): Günün En Çok Kazananı Bitcoin 50.000 doların altında kaldığı ve Ethereum 4.000 doların altına düştüğü için piyasa hissiyatı kötüleşti. Büyük altcoinlerin çoğu en büyük kripto parayı takip ediyor gibi geldi ve genel pazarın statik evrimi, tüccarların yalnızca birkaç altcoini dikkate alması gerektiği anlamına geliyordu. O anda piyasa, dikkatini daha küçük piyasa değerlerine ve daha önemli yatırım getirilerine sahip kripto para birimlerine kaydırıyor gibi görünüyordu.

ilk kez değil

Ancak bu, Revain’in piyasa trendine ilk kez meydan okuması değil. REV tokeni, geçen yıl Ağustos ayının sonlarında 0,036 $ ile birkaç haftanın en yüksek seviyesine ulaştı ve Eylül 2021’e kadar yaklaşık yüzde 230 büyüdü.

RevainJeton Kazanmak icin Oyna Nakamoto oyunlari bir gunde 75in uzerinde

Ayrıca, kripto para biriminin aktif adresleri ve aktif mevduatları önemli ölçüde arttı. Bunlar, ağın daha aktif hale geldiğinin işaretleridir.

Mal ve hizmetlerle ilgili kullanıcı girdilerini toplamak ve ödüllendirmek için blok zinciri teknolojisini kullanan bir inceleme platformu olan Revain’in piyasaya sürülmesinden bu yana dört yıl geçti. Yelp ve Revain benzer hizmetler sunarken, Revain daha fazla özelliğe sahip olduğunu ve rakiplerine daha fazla açıklığı desteklediğini iddia ediyor.

Kraken Intelligence tarafından yapılan araştırmaya göre platform, Ethereum ve Tron’a dayanıyor. Ethereum’un fiyat düşüşünün aksine, Revain spot ışığında geçirdiği zamandan keyif alıyor gibiydi.

Kriptonun tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması için önce 0,02 doları aşması gerekiyor. CoinMarketCap’e göre Revain’in mevcut fiyatı, 24 saatlik 3.135.540 dolar işlem hacmiyle 0.012140 dolar. Revain’in fiyatı geçen gün yüzde 30.28 arttı.


daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.