RCD Espanyol ile Crypto Snack Mürekkepleri Ortaklığı

RCD Espanyol ile Crypto Snack Mürekkepleri Ortaklığı

www.financemagnates.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Bir iGaming tokeni olan Crypto Snack Pazartesi günü yaptığı açıklamada, İspanyol futbol kulübü RCD Espanyol ile önümüzdeki sezon kripto para birimlerinde ödeme kabul eden ilk La Liga kulübü olmak için ortaklık kurduğunu duyurdu.

“Sponsorluk anlaşması hem saha içinde hem de saha dışında hem Pericos hem de muhteşem tesislerimizi ziyaret eden tüm futbolseverler için çok büyük avantajlar sunuyor. Bu adımla geleceği değil, bugünü bekleyen bir alanda öncü oluyoruz.” RCD Espanyol’un CEO’su Mao Ye Wu yorum yaptı.

Merkezi Barselona’da bulunan Crypto Snack, dünyanın en hızlı büyüyen iGaming jetonu ve geleneksel spor franchise’larının yanı sıra diğer işletmeler için ortaktır. SNACK, birkaç büyük kripto borsasında listelenmesinin yanı sıra, dünyanın en büyük madeni para işleme şirketi olan CoinsPaid ile de listeleniyor.

“Avrupa’nın en büyük ve en tanınmış kulüplerinden biriyle ortak olmak Crypto Snack ekibi ve topluluğu için mutlak bir onurdur. Ortaklık, kulübü yepyeni bir pazara açar ve Espanyol taraftarlarına eğlenceli ve verimli bir yol sağlar. SNACK ve diğer kripto para birimlerini kullanarak takımlarını desteklemek.Crypto Snack için kripto para birimlerini gelecek olarak gören bir kulüple ortak olma şansı çok özeldi.RCDE sadece SNACK’in değil tüm kripto topluluğunun değerini anlıyor. mevcut ve gelecekteki SNACK sahipleri için jetonlarını yeni Espanyol kitlerini, sezonluk biletlerini veya maç günü deneyimlerini satın almak için kullanabilmeleri çok heyecan verici. Sahiplerimizin desteğiyle, daha geniş kripto topluluğu ve Espanyol hayranları, gökyüzü Crypto Snacks CEO’su Stuart Morrison, RCD Espanyol ve SNACK tokeninin limiti olduğunu belirtti.

McLaren Racing ile OKX Anlaşması

Malta merkezli uluslararası kripto borsası OKX, kısa süre önce İngiliz Formula 1 takımı McLaren Racing ile bir ortaklık duyurdu.

OKX, sponsorluk anlaşması kapsamında McLaren Racing’in Resmi Birincil Ortağı statüsünü alacak. Ayrıca kripto borsası, McLaren’in 2017’de çıkış yapan Shadow espor takımının ana sponsoru olacak.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.