Popüler Rus rapçi Morgenshtern resmi TON elçisi oldu

Popüler Rus rapçi Morgenshtern resmi TON elçisi oldu

Popüler Rus rapçi Morgenshtern resmi TON elçisi oldu

Popüler Rus rapçi Morgenshtern resmi TON elçisi oldu Yüksek profilli Rus müzisyen ve söz yazarı Alisher Morgenshtern, projenin elçisi olarak TON kripto para birimine desteğini açıkça dile getirdi. Sanatçı, Telegram, Instagram dahil olmak üzere çeşitli sosyal medya kanallarında jetondan defalarca bahsetti ve hatta yeni çıkan “Neden?” adlı şarkısında jetondan bahsetti.

Morgenshtern resmi TON elçisi oldu

Morgenshtern, resmi olarak ülke tarihindeki en büyük medya kişiliklerinden biri haline gelen Rusya’dan son derece popüler bir rap sanatçısı. Temmuz 2021’de Spotify, Morgenshtern‘in hizmet tarihinde Rusya’dan en çok dinlenen müzisyen olduğunu iddia etmişti.

Alisher, kısa süre önce yayınlanan “Neden?” adlı parçasında, ayetlerden birinde Telegram Open Network Coin’den bahsetti. Sanatçı şarkısında tüm bitcoinlerini sattığını ve onun yerine TON aldığını söylüyor.

Tüm bitcoinlerimi sattım ve TON aldım, evet

Şarkının yayınlanmasından bir gün önce, Alisher abonelerini tek seferlik ödeme olarak 10 milyon doları nasıl harcadığını tahmin etmeye davet etti. Rusya’dan gelen süperstarın parasını kriptoya harcadığını düşünen çok az kişi vardı. Ertesi gün Morgenstern, abonelerine Toncoin’i ve neden ona yatırım yapmaya karar verdiğini anlatan bir gönderi yayınladı.

Popüler Rus rapçi Morgenshtern resmi TON elçisi oldu

Özel TON topluluğu

Projenin gelecekteki gelişimini desteklemek için Alisher, yalnızca giriş için 1 TON ödeyen kullanıcılara açık olacak özel bir topluluk duyurdu. Özel Telegram kanalı, gece yarısı halka açıklanacak yeni bir şarkı da dahil olmak üzere yazara ait özel içeriklere sahiptir.

Alisher, gönderisinin sonunda aboneleriyle TON ekibiyle kişisel olarak konuştuğunu ve gelecekte Pavel Durov’un yaratılmasını aktif olarak desteklemeye karar verdiğini paylaştı. Sanatçı ayrıca Rusya’ya atıfta bulunarak TON’un şu anda “vatanımızın en parlak beyinleri” tarafından yönetildiğini söyledi. Gönderiye göre, Alisher gelecekte proje hakkında daha fazla konuşacak.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.