Polkadot fiyat analizi: Fiyatlar %16,22 artarken boğalar düşüş baskısına karşı devreye giriyor

Polkadot fiyat analizi: Fiyatlar %16,22 artarken boğalar düşüş baskısına karşı devreye giriyor

www.kriptopolitan.com

3 saat

Okuma süresi: ~3 m


Polkadot fiyat analizi Fiyatlar 1622 artarken bogalar dusus baskisina karsi

Kripto para fiyatları ısı haritası, kaynak: Coin360

Polkadot fiyat analizi, piyasanın son düşüş rallisini düzeltmesiyle DOT fiyatının son birkaç gündür düşüş baskısı altında olduğunu ortaya koyuyor. Ancak boğalar, düşüş baskısına karşı koymak ve fiyatı tekrar yukarı itmek için devreye girdi.Polkadot fiyatı şu anda 10.0$’lık kilit direnç seviyesinin hemen altında olan 9.62$’da işlem görüyor. DOT fiyatı, mevcut piyasa fiyatının hemen altında olan 7.31$’da kilit bir destek seviyesi belirledi.

Son 24 saatteki Polkadot fiyat hareketi: Boğalar, kilit direnci 10 dolardan daha yüksek fiyatlara itmeye hazırlanıyor

Son 24 saatteki Polkadot fiyat analizi, piyasa düzeltirken kripto para biriminin son düşük seviyelerinden toparlanmakta olduğunu ortaya koyuyor. DOT fiyatı, günün başlangıcından bu yana sürekli bir yükseliş trendinde ve son 24 saatte %16,22 arttı. Kripto para birimi, son 24 saatte 1.773.418.945.02 $ işlem hacmi ile 9.56 $ ila 10.17 $ aralığında işlem görüyor. Madeni paranın canlı piyasa değeri şu anda 8.799.043.280 $ iken, toplam piyasa hakimiyeti yüzde 0.74, genel kripto para birimi piyasasında 11. sırada yer alıyor.

Bollinger bandının üst bandı 19$ seviyesine dokunduğundan, günlük zaman dilimindeki teknik göstergeler güçlü bir yükseliş momentumu gösteriyor ve bu da fiyatların önümüzdeki birkaç saat içinde bir miktar yükseliş rallisi görebileceğini gösteriyor. Piyasa oynaklığı, şişkin Bollinger bantlarının gösterdiği gibi yüksektir.

1652427035 650 Polkadot fiyat analizi Fiyatlar 1622 artarken bogalar dusus baskisina karsi

DOT/USD 1 günlük fiyat tablosu, kaynak: TradingView

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesine yakın, bu da fiyatların kısa vadede bir miktar satış baskısı ile karşı karşıya kalabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, 50 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamalar sürekli bir yükseliş eğiliminde olduğundan, genel piyasa eğilimi yükselişte.

MACD çizgisi aşağıdan kırmızı sinyal çizgisini geçti, bu da piyasanın kısa vadede bir miktar yükseliş momentumu görebileceğini ve 10 dolar seviyesine yönelebileceğini gösteriyor. Parabolik SAR şu anda piyasa fiyatının altında, bu da piyasanın kısa vadede bir miktar yükseliş ivmesi görebileceğini gösteriyor.

DOT/USD 4 saatlik fiyat grafiği: Boğaların fiyatları yükseltmesiyle fiyatlar 10 dolara doğru ilerliyor

4 saatlik bir zaman dilimindeki Polkadot fiyat analizi, fiyatlar 10 $ ‘dan kilit dirence doğru ilerlerken piyasada sağlam bir yükseliş momentumu olduğunu gösteriyor. Boğalar piyasanın kontrolünü ele geçirdiğinden, kripto para birimi son birkaç saat içinde sürekli bir yükseliş trendinde. Piyasa şu anda destek seviyeleri olarak hareket eden hareketli ortalamaların üzerinde işlem görüyor ve bu da piyasada güçlü bir yükseliş momentumuna işaret ediyor.

1652427035 886 Polkadot fiyat analizi Fiyatlar 1622 artarken bogalar dusus baskisina karsi

DOT/USD 4 saatlik fiyat tablosu, kaynak: TradingView

RSI göstergesi şu anda aşırı alım bölgesinde, bu da fiyatların kısa vadede bir miktar satış baskısı ile karşı karşıya kalabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, MACD çizgisi kırmızı sinyal çizgisinin üzerinde olduğu ve 10$ seviyesine doğru yöneldiği için genel piyasa eğilimi yükseliş gösteriyor. Bollinger bantlarının genişlemesinin gösterdiği gibi, satın alma eylemi yoğunlaştıkça piyasa oynaklığı yüksektir.

Polkadot fiyat analizi sonucu

Bugün için Polkadot fiyat analizi, piyasa son zamanlardaki en düşük seviyelerden düzeltme yaptığı için yükseliş eğilimi gösteriyor. Piyasa, 10 dolarlık kilit bir direnç seviyesi etrafında işlem görüyor ve boğalar fiyatları bu seviyenin üzerine çıkarabilirse, DOT fiyatında daha fazla yükseliş görebiliriz. Ancak fiyatlar bu seviyenin üzerine çıkamazsa, piyasa aşağı yönlü düzeltme yaptığı için bir miktar satış baskısı görebiliriz. Boğaların, 12 dolar seviyesine yakın bir önceki yüksek seviyelere ulaşmak için daha fazla baskı eklemesi gerekecek.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.