Polkadot fiyat analizi: DOT/USD son 24 saatte yüzde 10 arttı

Polkadot fiyat analizi: DOT/USD son 24 saatte yüzde 10 arttı

www.kriptopolitan.com

1 saat

Okuma süresi: ~3 m


Polkadot fiyat analizi, fiyatların şu anda yükseliş eğiliminde olduğunu ve kısa vadede yükselmeye devam etmesinin beklendiğini gösteriyor. Bununla birlikte, fiyatlar 10.0 dolarda bir miktar dirençle karşı karşıya.

4 saatlik grafiğe baktığımızda fiyatların Mart ortasından bu yana yükseliş trendinde olduğunu görebiliriz. Fiyatlar 5 Nisan’da 8.85$’a ulaştı ve o zamandan beri 8.0$ seviyesinde konsolide oluyor.

50 günlük hareketli ortalama (MA) yükseliş eğilimi gösteriyor ve şu anda 7,85 dolarda, 200 günlük hareketli ortalama ise 6,79 dolarda. Bu MA’lar fiyatlara güçlü destek sağlıyor ve yakın vadede bunu sürdürmeye devam edecekler.

Polkadot fiyatları son birkaç haftadır düşüşte ve şimdi tüm zamanların en yüksek seviyesini 10.0$ olarak belirledi. Ancak fiyatlar bu seviyede bir miktar dirençle karşılaşıyor ve şimdiden geri çekilmeye başladı.

Son 24 saatteki Polkadot fiyat hareketi: Boğalar, kilit direnci 10 $ ‘dan daha yüksek fiyatlara itmeye hazırlanıyor

Polkadot fiyat analizi, fiyatların şu anda yükseliş eğiliminde olduğunu ve kısa vadede yükselmeye devam etmesinin beklendiğini gösteriyor. Bununla birlikte, fiyatlar 10.0 dolarda bir miktar dirençle karşı karşıya.

DOT/USD 1 günlük fiyat tablosu, kaynak: TradingView

1 günlük Polkadot fiyat analizi grafiğindeki Bollinger Bantlarının genişlemeye başlaması, oynaklığın arttığını gösteriyor. RSI şu anda 68.1’de ve daha yükseğe çıkmak için yeri var gibi görünüyor.

Aşağı yönde, 50 günlük MA ve 200 günlük MA’nın birleştiği seviye olan 7.31 dolarda güçlü bir destek var. Fiyatlar bu seviyenin üzerinde kaldığı sürece yükselişin devam etmesini bekleyebiliriz.

DOT/USD 4 saatlik fiyat grafiği: Son fiyat hareketleri

4 saatlik Polkadot fiyat analizi grafiğine baktığımızda Mart ortasından bu yana fiyatların yükseliş trendinde olduğunu görebiliriz. Fiyatlar 5 Nisan’da 8.85$’a ulaştı ve o zamandan beri 8.0$ seviyesinde konsolide oluyor.

RSI şu anda 50 seviyesinin üzerinde, bu da boğaların piyasanın kontrolünde olduğunu gösteriyor. MACD de yükseliyor, bu da fiyatların yakın vadede yükselmeye devam edeceğini gösteriyor.

DOT/USD çifti şu anda 9.76$’da işlem görüyor ve 10.0$’da dirençle karşı karşıya. Fiyatlar bu seviyenin üzerine çıkabilirse, 12.0 $ seviyesine doğru yükselmelerini bekleyebiliriz.

DOT/USD 1 günlük fiyat tablosu, kaynak: TradingViewDOT/USD çifti şu anda 9.76$’da işlem görüyor ve 10.0$’da dirençle karşı karşıya. Fiyatlar bu seviyenin üzerine çıkabilirse, 12.0 $ seviyesine doğru yükselmelerini bekleyebiliriz.

Polkadot fiyat analizi sonucu

Sonuç olarak, Polkadot fiyatları şu anda yükseliş trendinde ve yakın vadede yükselmeye devam etmesi bekleniyor. Dikkat edilmesi gereken kilit destek seviyeleri 7,85 dolar ve 7,31 dolar. Fiyatlar bu seviyenin üzerine çıkabilirse, 12.0 $ seviyesine doğru yükselmelerini bekleyebiliriz.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.