Polkadot fiyat analizi: DOT fiyatı 10.9 dolara düştüğü için yükseliş momentumu düşüş direnci karşısında bozuluyor

Polkadot fiyat analizi: DOT fiyatı 10.9 dolara düştüğü için yükseliş momentumu düşüş direnci karşısında bozuluyor

www.kriptopolitan.com

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


Polkadot fiyat analizi, fiyat gün içinde önemli bir düşüş yaşadığı için düşüş yönüne işaret ediyor. Ayılar günün erken saatlerinde ivme gösterdiğinden fiyat seviyeleri hafifçe düştü. Boğalar, düşüş büyüsünü kırmaya çalıştıkları gibi, çabalarıyla da deniyorlar. Ancak bugün, fiyat tekrar 10.9 dolara düştüğü için kripto para birimi tekrar zarara uğradı.

DOT/USD 1 günlük fiyat tablosu: DOT, 10 doların üzerinde ayakta kalabilmek için ayılara karşı koymalıdır

1 günlük Polkadot fiyat analizi, fiyatın bugün düştüğünü gösteriyor, gün boyunca düşüş eğilimi izliyor. Ayılar fiyat tablosundaki liderliğini güvence altına alabildikleri için fiyat biraz düştü.

Düşüş trendi nedeniyle fiyat düştü ve son 24 saatte yüzde 3,50 değer kaybederken yazı yazılırken 10.9 dolardan işlem görüyor. Fiyat grafiğindeki hareketli ortalama (MA), gün için 11.04$ seviyesinde bulunduğu için hala daha yüksek bir konumda.

Polkadot fiyat analizi DOT fiyati 109 dolara dustugu icin yukselis

DOT/USD 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Volatilitenin gün içinde de yükselen tarafta olması geleceğe yönelik olumlu bir gösterge olarak kabul edilmelidir. Bollinger bantları göstergesi aşağıdaki değerleri veriyor; Üst bant, DOT için en güçlü direnci temsil eden 18.77 $ noktasında, alt bant ise en güçlü desteği temsil eden 8.33 $ noktasında. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı da satış eğilimi nedeniyle endeks 36’ya düştü.

Polkadot fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

4 saatlik Polkadot fiyat analizi, fiyatın bugün düşmesinden sonra büyük bir düşüş eğilimi öngörüyor. Fiyat seviyeleri 10.9 $ seviyesine geriledi ve ilerleyen saatlerde gözlenen yükseliş çabalarının zayıf olması ve fiyat seviyelerini yükseltememeleri nedeniyle daha da düşmesi bekleniyor. Hareketli ortalama değer, 10.69$ pozisyonunda olduğu için hala mevcut fiyatın oldukça altında.

1652623368 854 Polkadot fiyat analizi DOT fiyati 109 dolara dustugu icin yukselis

DOT/USD 4 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Oynaklık son 4 saat içinde arttı, bu nedenle üst Bollinger bandı şimdi 12 $ pozisyonuna ve alt Bollinger bandı 7.99 $ pozisyonuna ulaştı. Düşüş trendi RSI puanını da düşürdü ve yükseliş fiyat hareketi RSI seviyelerini yükseltmeye yardımcı olmadı çünkü şu anda 53 endeksinde geziniyor ve bu da piyasanın her iki tarafında da momentum eksikliğine işaret ediyor.

Polkadot fiyat analizi sonucu

Verilen 1 günlük ve 4 saatlik Polkadot fiyat analizi, fiyatın önümüzdeki dönemde daha fazla düşüş yaşamak üzere olduğunu tahmin ediyor. Bunun nedeni, yükseliş momentumunun son dört saatte oldukça zayıf olması ve kripto para birimi fiyatını mevcut seviyeden yukarı çıkaramamasıdır.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.