Polkadot (DOT) Fiyat Analizi: 10 Mayıs

Polkadot (DOT) Fiyat Analizi: 10 Mayıs

thenewscrypto.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • 10 Mayıs’ta yükseliş DOT fiyat analizi 55 dolarda.
  • DOT’un 10 Mayıs 2022 için düşüş piyasası fiyat analizi, 7.10$.
  • Polkadot’un MA’sı düşüş eğilimi gösteriyor.

10 Mayıs 2022 tarihli Polkadot (DOT) fiyat analizinde, kripto para biriminin gelecekteki hareketini analiz etmek için fiyat kalıplarını ve DOT hakkında Hareketli Ortalama kullanıyoruz.

Puantiyeli (DOT)

DOT, Polkadot’un yerel kripto para birimidir. 2016 yılında bir blok zinciri birlikte çalışabilirlik sistemi protokolü kurulmuştur. Parçalanmış bir blok zinciridir, yani birçok farklı zincirin aynı ağa bağlı olması, güvenlikten ödün vermeden zincirler arasında paralel olarak veri işleyip aktarmalarına olanak tanır.

Polkadot (DOT) Fiyat Analizi

10 Mayıs 2022 tarihli DOT fiyat analizi bir gün çerçevesinde aşağıda açıklanmıştır.

Polkadot DOT Fiyat Analizi 10 Mayis

DOT/USDT Azalan Üçgen Modeli (Kaynak: ticaret görünümü)

Azalan üçgen, alçalan bir üst trend çizgisi ve destek görevi gören düz bir alt trend çizgisi ile karakterize edilen bir düşüş formasyonudur. Bu model, fiyat düşmeye devam ettikçe satıcıların alıcılardan daha agresif olduğunu gösterir.

Fiyat, genel eğilim yönünde üçgenin dışına çıktığında formasyon kendini tamamlar. Azalan üçgen deseni görünmeden önce piyasa düşüş eğiliminde olmalıdır. Bu önemlidir ve tüccarların azalan üçgen göründüğünde formasyonla ticaret yapmamaları gerektiğini vurgular.

Fiyat, alt trend çizgisinin altında güçlü bir kırılma gerçekleştirdikten sonra, tüccarlar, devam eden aşağı yönlü momentum yoluyla modelin onayını arayacaklar.

Şu anda, DOT fiyatı 11.40 $ ‘dır. Kalıp devam ederse, DOT fiyatı 55$ direnç seviyesine ulaşabilir ve DOT alım seviyesi 23.30$ olabilir. Eğilim tersine dönerse, DOT fiyatı 7.10$’a düşebilir ve DOT’un satış seviyesi 10.50$’dır.

Puantiyeli (DOT) Hareketli Ortalama

DOT’un Hareketli Ortalaması (MA) aşağıdaki tabloda gösterilmektedir.

1652186543 713 Polkadot DOT Fiyat Analizi 10 Mayis

DOT MA (Kaynak: ticaret görünümü)

Şu anda DOT düşüş eğiliminde. Özellikle, DOT fiyatı 50 MA’nın (kısa vadeli) ve 200 MA’nın (uzun vadeli) altında bulunuyor, bu nedenle tamamen düşüş eğiliminde. Bu nedenle, herhangi bir zamanda DOT’un tersine dönme olasılığı vardır.

Feragatname: Bu çizelgede ifade edilen görüşler yalnızca yazara aittir. Yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmaz. TheNewsCrypto ekibi, yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya teşvik eder.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.