Polkadot (DOT) Fiyat Analizi: 08 Mayıs

Polkadot (DOT) Fiyat Analizi: 08 Mayıs

thenewscrypto.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • 08 Mayıs’ta yükseliş DOT fiyat analizi 19.19 dolarda.
  • DOT’un 08 Mayıs 2022 için düşüş piyasası fiyat analizi 12,14 dolardır.
  • Polkadot’un MA’sı düşüş eğilimi gösteriyor.

08 Mayıs 2022 tarihli Polkadot (DOT) fiyat analizinde, kripto para biriminin gelecekteki hareketini analiz etmek için fiyat kalıplarını ve DOT hakkında Hareketli Ortalama kullanıyoruz.

Puantiyeli (DOT)

DOT, Polkadot’un yerel kripto para birimidir. 2016 yılında bir blok zinciri birlikte çalışabilirlik sistemi protokolü kurulmuştur. Parçalanmış bir blok zinciridir, yani birçok farklı zincirin aynı ağa bağlı olması, güvenlikten ödün vermeden zincirler arasında paralel olarak veri işleyip aktarmalarına olanak tanır.

Polkadot (DOT) Fiyat Analizi

08 Mayıs 2022 tarihli DOT fiyat analizi bir gün çerçevesinde aşağıda açıklanmıştır.

DOT/USDT Düşen Kama Modeli (Kaynak: ticaret görünümü)

Düşen kama bir yükseliş formasyonudur. Yükselen kama oluşumuyla birlikte bu ikisi, trend yönünde bir değişime işaret eden güçlü bir model oluşturur. Düşen kama modeli, varlığın fiyatı, fiyat hareketi daha düşük düzeltmeden önce genel bir yükseliş eğiliminde hareket ettiğinde ortaya çıkar. Bu geri çekilme içinde, iki yakınsak trend çizgisi çizilir. Konsolidasyon kısmı, fiyat hareketi üst trend çizgisini veya kama direncini aştığında sona erer. En yaygın düşen kama oluşumu, net bir yükseliş trendinde meydana gelir.

Şu anda, DOT fiyatı 13.53 $ ‘dır. Kalıp devam ederse, DOT fiyatı 19.19 $ direnç seviyesine ulaşabilir ve DOT satın alma seviyesi 16.45 $ olabilir. Eğilim tersine dönerse, DOT’un fiyatı 12.14$’a düşebilir ve DOT’un satış seviyesi 14.34$’dır.

Puantiyeli (DOT) Hareketli Ortalama

DOT’un Hareketli Ortalaması (MA) aşağıdaki tabloda gösterilmektedir.

DOT MA (Kaynak: ticaret görünümü)

Şu anda DOT düşüş eğiliminde. Özellikle, DOT fiyatı 50 MA’nın (kısa vadeli) ve 200 MA’nın (uzun vadeli) altında bulunuyor, bu nedenle tamamen düşüş eğiliminde. Bu nedenle, herhangi bir zamanda DOT’un tersine dönme olasılığı vardır.

Feragatname: Bu çizelgede ifade edilen görüşler yalnızca yazara aittir. Yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmaz. TheNewsCrypto ekibi, yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya teşvik eder.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.