Peter Thiel Destekli BitDAO, Ethereum NFT Kolektif PleasrDAO’ya 6,5 ​​Milyon Dolarlık Yatırım Yapmak İçin Oy Verdi

Peter Thiel Destekli BitDAO, Ethereum NFT Kolektif PleasrDAO’ya 6,5 ​​Milyon Dolarlık Yatırım Yapmak İçin Oy Verdi

decrypt.co

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


Dünyanın en büyük merkezi olmayan yatırım fonlarından biri olan BitDAO, bugün var oybirliğiyle oylandı 6.5 milyon doları NFT yatırım kolektifi PleasrDAO’ya kanalize etmek.

Yatırımın kesin şartları “yasal gereklilikler nedeniyle” açıklanmadı. teklif ancak yatırımın %95’i Ethereum ve sabit para ipBitDAO’nun yönetiminde ödenecek başka bir %5 ile jetonlarBİRAZ.

Kurulan geçen seneBitDAO şimdiden bir hazine topladı 2,2 milyar dolar bir dizi aracılığıyla mega zamlar. Organizasyon, aşağıdakiler de dahil olmak üzere büyük isim destekçilerini cezbetti. Peter ThielAlan Howard ve Kurucular Fonu.

DAO, “merkezi olmayan özerk organizasyon” anlamına gelir ve çoğu DAO, esasen hissedarlar tarafından yönetilen şirketlerin yönetimini taklit eder; blok zinciri. DAO’lar kullanır akıllı sözleşmelerkendi kendini uygulayan dijital finansal sözleşmeler ve bu kuruluşların en fazla yönetişim belirtecine sahip üyeleri genellikle çekimleri çağırır.

BIP-8: @PleasrDAO x BitDAO resmi olarak önerildi.

Onaylanırsa, #BitDAO @pleasrdao’ya 6,5 ​​milyon $ (%95 ETH/USDT ve %5 BIT) yatırım yapacak ve bu da hem PleasrDAO hem de BitDAO için büyüme için bir dizi karşılıklı fırsat açacak.

Burada oy verin: https://t.co/9Xjtv45Z2C pic.twitter.com/SeTkScNij1

— BitDAO (@BitDAO_Official) 15 Nisan 2022

Teklifin yazarlarından biri ve Mirana’nın yönetici ortağı Jonathan Allen, şunları söyledi: şifresini çöz PleasrDAO ile “daha fazla uyum sağlamak çok mantıklıydı”.

“BitDAO daha önce Forte for Gaming (Oyun7), Matter Labs for scaling (zkDAO) ve EduDAO ile dünyanın en iyi sekiz üniversite grubu gibi çeşitli dikeylerde diğer endüstri liderleriyle birlikte çalışan teklifleri geçti” dedi.

Allen, fonların nasıl kullanılacağına dair daha fazla ayrıntının yakında yayınlanmasının beklendiğini söyledi.

PleasrDAO nedir?

PleasrDAO İlk olarak Mart 2022’de, bir grup yatırımcının bir hisse senedi satın almak için 525.000 doları bir araya getirmesiyle kuruldu. NFT dijital sanatçı pplpleasr’ın değiştirilebilen reklam. NFT, makbuz görevi gören benzersiz bir simgedir ve sanat eseri, video klipler veya çevrimiçi hemen hemen her şey gibi dijital varlıklar üzerinde mülkiyeti kanıtlamak için kullanılabilir.

DAO şimdi her şeyi satın alan, çok yönlü bir dijital sanat toplama kolektifine dönüştü. Edward Snowden’ın ilk NFT’si için sadece harici kopya Wu-Tang Clan’ın “Once Upon A Time in Shaolin” albümünden.

geçen haziran, PleasrDAO Doge memesinin orijinal NFT’sini 4 milyon dolara satın aldı. DAO, dijital varlığı kesirli sanat içine $DOG jetonları. Bu jetonlar daha sonra bir piyasa değerine ulaştı. 500 milyon doların üzerinde lansmanından sadece günler sonra.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.