PayPal’ın Kurucu Ortağı Snoop Dogg, NFT’lerle Big3 League Basketbol Takımını Satın Aldı

PayPal’ın Kurucu Ortağı Snoop Dogg, NFT’lerle Big3 League Basketbol Takımını Satın Aldı

kriptoknowmics.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


PayPal’ın kurucu ortağı Snoop Dogg ve Ken Howery, Ice Cube’un BIG3 basketbol takımına NFT’ler ile katılmak için güçlerini birleştirdi.

Snoop Dogg, Ethereum Sahipliği NFT’lerini Satın Aldı

Geçen hafta sonu BIG3, Amerikalı rapçi Snoop Dogg’un Paypal’ın kurucu ortağı Ken Howery ile Big3 League takımı Bivouac’ın 25 Fire-Tier NFT’sinin tamamını satın almak için bir araya geldiğini duyurdu. Haberin ardından Ice Cube, BIG3 takımı Tri State için 25 Fire-Tier NFT’nin teknoloji girişimcileri Sunny Deep, Vinny Lingham ve Kevin Rose tarafından yönetilen başka bir grup tarafından satın alındığını tweetledi. https://twitter.com/icecube/status/1523132738529894402 Dahası, Gary Vaynerchuk da dahil oldu ve 2019 şampiyonluk kazanan Triplet’lerin 25 Fire-Tier sürümünü satın aldı.

Ethereum Kullanarak Sahipliği Parçalara Ayırmak

Ice Cube, 2017’de BIG3 ligini başlattı. Geçen ay, ligin franchise sahipliğini parçalamak için Ethereum kullandığını duyurdu. Örneğin, ligde insanların NFT’lere yatırım yaparak takımların bölümlerine sahip olabileceği 12 takım var. Her takımın iki katman arasında bölünmüş toplam 1.000 NFT’si vardır: adet başına 25.000 ABD Dolarından 25 “Ateş” NFT ve 5.000 ABD Dolarından 975 “Altın” NFT. Bir kişi veya kuruluş, NFT’ler aracılığıyla sahiplik kazandığında, takım kararları verebilir, takım ürünleri oluşturmak ve lig yetkilileriyle etkileşim kurmak gibi şeyler yapabilir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.