ÖZEL: Borsa Yöneticisi, Kripto Sahiplerinin Bitcoin’den Dogecoin ve Shiba Inu’ya Geçtiğini Söyledi

ÖZEL: Borsa Yöneticisi, Kripto Sahiplerinin Bitcoin’den Dogecoin ve Shiba Inu’ya Geçtiğini Söyledi

cripdesk.live

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Steve Gregory — kripto para birimi ve tokenize varlık değişiminin CEO’su para birimi.com – firmanın, kullanıcılarından kademeli bir değişim gördüğünü söyledi Bitcoin BTC/USD gibi memecoinlere doğru Dogecoin DOGE/USD diğer Shiba Inu SHIB/USD.

Ne oldu: Gregory, “insanlar daha az bitcoin tutuyor ve Doge ve Shiba gibi meme paralarına geçiyor” dedi. Bunun nedeninin, bu varlıkların geleneksel pazarlarla Bitcoin’den daha az ilişkili olması olabileceğini teorileştirdi.

Gregory, Dogecoin’in “aslında Bitcoin ile en az korelasyona sahip ilk 10 madeni paradan biri” olduğunu belirtti. Piyasa değerine göre ilk 100 coin için ortalama korelasyonların yüksek korelasyonlu bölgede 0,7 ile 0,9 arasında olduğunu, Dogecoin ortalamalarının ise “0,5 ile 0,65 arasında” olduğunu açıkladı.

DOGE Fiyat Hareketi: Basın saatinden itibaren Dogecoin, fiyatının son 24 saatte %3,3 düştüğünü gördükten sonra 0,1362 dolardan işlem görüyor.

SHIB Fiyat Eylemi: Shiba Inu, son 24 saat içinde fiyatının yaklaşık %1.3 oranında düştüğünü gördükten sonra, basın saatinden itibaren 0.00002435$’dan işlem görüyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.