Oyun Kriptoları En Son Çökmeden Sonra En İyi Kurtarıyor, İşte Nedeni

Oyun Kriptoları En Son Çökmeden Sonra En İyi Kurtarıyor, İşte Nedeni

coinape.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Büyük kripto para birimleri son zamanlardaki bir bozgundan kurtulurken, Cuma günü birkaç oyun ve metaverse belirteçleri kripto pazarını geçti.

Jetonlar, balina satın alımının yanı sıra, arkalarında fayda temelli projelerle jeton arayan yatırımcılar tarafından desteklendi.

Kripto para piyasası son 24 saatte %14’ün üzerinde yükseldi ve şu anda 1,32 Trilyon Dolar değerinde. Bitcoin ayrıca kritik bir 30.000 dolar seviyesini geri kazandı.

GALA toparlanmaya öncülük ediyor

GALA, ApeCoin (APE) ve STEPN (GMT) gibi oyun jetonları, en büyük jetonlar arasında en çok kazananlar olarak ortaya çıktı. Toplam oyun jetonu piyasa değeri, 24 saat içinde %42 gibi büyük bir artış gösterdi. Kümülatif oyun jetonunun değerlemesi 14.23 milyar dolar. Bu arada, 24 saatlik işlem hacmi %21 artarak 11,7 milyar dolara ulaştı.

GALA tokeni son 24 saatte %82 gibi büyük bir artış gösterdi. Aynı anda ilk 100 kripto para birimi arasında en büyük kazanan olarak ortaya çıktı. WhaleStats’a göre, en büyük Ethereum (ETH) balinaları GALA jetonuna ilgi gösterdi. Token, son 24 saat içinde ETH cüzdanları tarafından satın alınan en iyi 10 kripto para listesine girdi. ETH balinaları, 18,7 milyon doların üzerinde GALA jetonunu elinde tutuyor. Bu arada, son 24 saatte 4.92 milyon dolar tasfiye edildi.

ETH balinaları dip satın alıyor

ApeCoin, başlangıcından bu yana en çok konuşulan ve konuşulan projedir. APE tokeni son 24 saatte %70 artışla 9.2 dolardan işlem gördü. APE’nin 24 saatlik işlem hacmi %62 artarak 2,7 milyar dolara ulaştı. ETH balinaları, fiyat düşüşünden yararlanarak son 24 saat içinde 5,4 milyon dolar değerinde APE jetonu daha ekledi.

STEPN, en çok kazananlar listesine giren diğer token. Ardından GMT jetonu son 24 saatte %71 arttı. STEPN tokeni, son 60 gün içinde yükselmeye devam eden ApeCoin’den sonraki bir başka token. Son 60 günde %340 arttı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.