Nine Chronicles, Binance Labs’tan yatırım aldı

Nine Chronicles, Binance Labs’tan yatırım aldı

Nine Chronicles, Binance Labs’tan yatırım aldı

Nine Chronicles, Binance Labs’tan yatırım aldı Dijital borsa Binance’in risk sermayesi kolu Binance Labs, bugün açık kaynaklı oyun Nine Chronicles‘a yatırım yaptığını duyurdu. Stratejik yatırım, şirketin ekibini genişletmesine yardımcı olacak.

Ekim 2020’de başlatılan Nine Chronicles Network, son aylarda popülaritesinin arttığını gördü. Şirkete göre, oyna-kazan ekonomisi aracılığıyla oyunculara 10 milyondan fazla NCG tokeni dağıtıldı.

Binance Labs’in son duyurusu, şirketin Multichain’in 60 milyon dolarlık yatırım turunu yönetmesinden neredeyse üç hafta sonra geldi. Binance risk sermayesi ve inovasyon inkübatörü, Ocak 2022’nin ilk haftasında WOO Network’e yaklaşık 12 milyon dolar yatırım yaptı.

Binance Labs Yatırım Direktörü Chase Guo şunları söyledi: “Binance Labs ve Nine Chronicles, dünya çapında kripto benimsemeyi artırma vizyonunu paylaşıyor ve yatırım yoluyla uzun vadeli bir ortaklığa girdiler. Takımın derin oyun uzmanlığının ve oyunun cilalı grafiklerinin onlara blockchain oyun alanında büyük başarılar getireceğine inanıyoruz.”

Kripto ve Oyun

Son 12 ayda, dünyanın dört bir yanındaki önde gelen birkaç oyun şirketi, topluluklarını desteklemek için kripto jetonları başlattı. Metaverse‘in artan popülaritesi ile açık kaynak ve merkezi olmayan oyunlar, küresel kripto ve blok zinciri ekosisteminin büyümesinin merkezinde yer alıyor.

Planetarium’un Eş CEO’ları Kijun Seo ve JC Kim, “2018’den beri ekibimiz çevrimiçi oyunların sahipliğini topluluğa iade etmeye kendini adamıştır” dedi. “Oyuncular ve loncalar için yeni rekabetçi ve işbirlikçi özellikler ekleyerek, oyunu mobilde başlatarak, merkezi olmayan ağ altyapımızı geliştirerek ve tutkulu geliştirici topluluğumuzu destekleyerek Nine Chronicles‘ı bu yıl ana akım haline getirmeyi planlıyoruz. Binance Labs ile yaptığımız yeni ortaklık sayesinde, merkezi olmayan açık kaynak oyunlarını kitleler için erişilebilir hale getirebileceğimize inanıyoruz.”daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.