NFT’lerin Sıradaki Hedefi New York’un Sosyal Kulüpleri mi?

NFT’lerin Sıradaki Hedefi New York’un Sosyal Kulüpleri mi?

NFT’lerin Sıradaki Hedefi New York’un Sosyal Kulüpleri mi?

NFT’lerin Sıradaki Hedefi New York’un Sosyal Kulüpleri mi? NFT’ler, giriş için kripto gerektirecek 8.000 metrekarelik yeni bir kuruluşla NYC gece hayatına ve sosyal kulüp sahnelerine giriyor.

Bloomberg’e göre, NFT’ler New York’un en yeni sosyal kulübü Maxwell Tribeca’ya damgasını vurmak üzereyken, New York gece hayatı sahnesi bir tutam kripto münhasırlığı ile tatlanmak üzere. Kulüp, yemek kulüpleri olarak bilinen yemek kulüplerinden sonra modellenmiştir. txokos San Sebastian, İspanya’da.

Kulüp, Temmuz 2022’de Big Apple’da açılacak, ancak sıradan bir kuruluş değil. Bildiğimiz kadarıyla, kulüp, müşterilerin 8000 metrekarelik alana giriş izni alabilmek için, takas edilemeyen bir jetona veya NFT’ye sahip olmalarını isteyecektir. Prestijli bir lokasyonda olmanın, şık bir dekora sahip olmanın, üyelere özel avantajlar sunmanın ve bilgili bir kurucu ekibe sahip olmanın parlaklığını taşıyor.

Girişte, NFT sahipleri, toplumun üst kademelerine ayrılmış tanrısal deneyimlere erişebilecekler – kuruluşun fiziksel bir barı olmayacağından, müşterilerin kendi likör dolapları olabilecek. Kullanıcı, kendisine bir bardak doldurmak için likör dolabını kullanabilecek.

Kulübün kurucusu David Litwak, “İnsanların ait olduğu ve NFT’lerin bir sona ulaşmak için bir araç olduğu üçüncü alanlar değil, binlerce ikinci ev yaratmaya çalışıyoruz” diyor.

Aylık 250 $ ‘lık bir ücretle, kulübe üyelik, paylaşılan likör dolapları için 1.000 $’ dan başlar. Bundan sonra, küçük likör dolapları 5.000 ABD Doları ve büyük dolaplar 8.000 ABD Doları karşılığında satışa sunulacak.

NFT'lerin Sıradaki Hedefi

Flyfish Club NFT’nizi aldınız mı?

Flyfish Club, Gary Vaynerchuk ve VCR Group tarafından uzaya getirilen NFT’leri giriş kartı olarak kullanacak bir başka restoran. Deniz ürünlerinden ilham alan lüks bir yemek mekanı olacak. Şirket, Ocak 2022’de 1501 Flyfish Club NFT yayınladı ve 2023’te kapılarını açmak istiyor.

Normal bir üyelik belirteci, ikincil pazarlarda 13600 $ ‘a gider. Başka bir üyelik jetonu 29500 $’a alınabilir ve bu da sahibine çok servisli bir suşi yemeği verir. omakaz. Sahipler, üyeliği devretmek için NFT’leri satabilir veya kiralayabilir.

Vaynerchuk, VCR Group CEO’su David Rodolitz’e ek olarak, kulübün cazibesinin büyük bir bölümünün “sosyal para birimi” olduğunu söylüyor. Başka bir deyişle, insanlar varlıkları, özellikle de NFT’ler aracılığıyla sevdiklerini iletme yeteneğine sahip olacaklar.

Restoran sahipleri için keşfedilmemiş bölge

Dijital bir varlığın mülkiyetine dayalı fiziksel bir deneyim yaratma kavramının keşfedilmemiş bir alan olduğu söylenmelidir. Geleneksel olarak, popüler NFT koleksiyonlarının sahipleri çevrimiçi topluluklarda veya meta veri tabanında toplanmıştır. Bununla birlikte, şu ana kadar NFT’ler aracılığıyla yaklaşık 15 milyon dolar toplandı. Bu, bazı sahipler kulübe katılmasa bile sağlıklı bir talebi gösterir.

Rodolitz, kulübün beklentileri karşılaması gerektiğini kabul ediyor. Manhattan’da henüz belirlenmemiş bir yerde 10.000 metrelik pahalı bir alan öngörüyor. NFT’ler ayrıca sahiplerine özel partilere ve şarap tadımına erişim sağlayacaktır. NFT’lerin Sıradaki Hedefi New York’un Sosyal Kulüpleri mi?daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.