NEO fiyat analizi: NEO 14,85 dolardan büyük değer kazanıyor

NEO fiyat analizi: NEO 14,85 dolardan büyük değer kazanıyor

www.kriptopolitan.com

5 saat

Okuma süresi: ~3 m


NEO fiyat analizi, kripto para piyasasının, fiyat istikrarlı bir şekilde yükselirken güçlü koruma olanaklarıyla kısmi bir düşüş ivmesi sürdürdüğünü ortaya çıkardı. Örneğin, NEO/USD fiyatı kısa süre önce 9 Mayıs 2022’de önemli bir düşüş yaşadı ve fiyat hiçbir zaman 16 dolardan 13 dolara çıktı. Ancak ertesi gün fiyat yukarı yönlü bir eğilime geçerek fiyatı 14 dolara yükseltti ve 10 Mayıs 2022’de yukarı yönlü hareketini sürdürdü.

NEO, son 24 saatte 179.526.747$ işlem hacmiyle %1.16 düştü. Neo şu anda 1.050.078,281 $ canlı piyasa değeri ile 65. sırada yer alıyor.

NEO/USD 4 saatlik fiyat analizi: Son gelişmeler

NEO fiyat analizi, piyasa volatilitesinin hafifçe azalan bir trend izlediğini ortaya koyuyor, bu da NEO/USD fiyatının değişken değişim yaşamaya daha az eğilimli hale geldiği anlamına geliyor. Bollinger bandının üst sınırı, NEO için en güçlü direnç görevi gören 17 dolarda bulunuyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı 13 dolarda bulunuyor ve bu NEO için en güçlü destek noktası görevi görüyor.

NEO/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisini geçerek yükseliş hareketini işaret ediyor gibi görünüyor. Piyasa trendi son birkaç saat içinde yükseliş bölgesine girdi. Piyasa oynaklığı yukarı yönlü bir yön izliyor gibi göründüğünden, eğilimin her iki uçtan birine doğru hareket etmek için daha fazla yeri olacaktır. Yükseliş dönemi uzun süre kalabilir gibi görünüyor.

NEO fiyat analizi NEO 1485 dolardan buyuk deger kazaniyor

NEO/USD 4 saatlik fiyat tablosu kaynağı: TradingView

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 40’tır ve NEO için istikrarlı bir değer anlamına gelir. Neyse ki bu, kripto para biriminin alt tarafsız bölgeye düştüğü anlamına geliyor. Bununla birlikte, RSI yolu, kripto para biriminin artan bir değer yaşayacağını ve yakında sabit kategoriye girebileceğini ve bunun da kripto para birimi için tam bir istikrar ile sonuçlanacağını gösteren yukarı yönlü bir hareketin ardından görülebilir.

1 günlük NEO fiyat analizi: NEO/USD muazzam değer kazanıyor

NEO fiyat analizi, piyasa oynaklığının artan bir trend izlediğini gösteriyor, bu da piyasanın oynak değişim yaşamaya yönelik daha fazla sinyal gösterdiği anlamına geliyor. Bu, NEO için daha az değişken bir fiyatla sonuçlanacaktır. Bollinger bandının üst sınırı, NEO için en güçlü direnç görevi gören 22 dolarda bulunuyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı, NEO için en güçlü destek görevi gören 14 dolardır.

NEO/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor gibi görünüyor, bu da düşüş hareketini işaret ediyor. Bununla birlikte, fiyat yolu, kripto para birimi için artan bir pazara işaret eden yukarı yönlü bir hareketin ardından görülebilir. Piyasa dün kırılmış gibi görünüyor, bu da fiyatın yukarı yönlü hareket etmesine ve oynaklığın artmasına neden oldu.

1652216092 323 NEO fiyat analizi NEO 1485 dolardan buyuk deger kazaniyor

NEO/USD 1 günlük fiyat tablosu kaynağı: TradingView

NEO fiyat analizi, Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) 35 olduğunu ve NEO için düşük değerli bir işaret olduğunu gösteriyor. Ne yazık ki bu, kripto para biriminin düşük alım bölgesine düştüğü anlamına geliyor. Bununla birlikte, RSI yolu, kripto para biriminin büyük değer artışları yaşadığını gösteren büyük bir artan hareketin ardından görülebilir.

Neo Fiyat Analizi Sonuç

NEO fiyat analizinin sonucu, kripto para biriminin mevcut davranışının tanınmasının, enerjisini koruma ve piyasayı tutma olasılığı ile güçlü bir yükseliş eğilimi izlediğini gösterdiğini gösteriyor. NEO/USD yorgunlukla 15$ seviyesinde tırmandı; fiyat 10 Mayıs 2022’de 14.86$’a ulaştı. Piyasa şu an için bir yükseliş döneminin hayati belirtilerini gösteriyor.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.