NEAR Teknik Analizi: Yeni Alıcılar NEAR’ın Pazar Değerini Artırıyor

NEAR Teknik Analizi: Yeni Alıcılar NEAR’ın Pazar Değerini Artırıyor

kriptoknowmics.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


NEAR fiyatları, 13$’lık bir yaka ile çift dipli bir model oluşturan 10$’lık destek bölgesinden yukarı yönlü bir toparlanma gösteriyor. Yükseliş trendi 15 dolara ulaşmaya devam edecek mi? Önemli teknik noktalar:

  • NEAR fiyatı 10$ işaretinin üzerinde kalmaya devam ediyor.
  • Önemli günlük EMA’lar düşüş eğilimini koruyor.
  • Near Protocol’ün 24 saatlik işlem hacmi %86 artışla 1,14 Milyar Dolar’dır.

NEAR’ın Geçmiş Performansı

NEAR fiyatları, 10 dolarlık bir yükseliş toparlanmasının ardından 13 dolarlık direnç izdihamını ve 100 günlük EMA’yı geçememekte bir yükseliş başarısızlığı sergiliyor. Düşüş, geçen hafta %20’lik bir düşüşe yol açarak psikolojik olarak 10$’a düştü. Alıcılar, 50 EMA’yı yeniden test etmek ve çift dipli bir model oluşturmak için trend kontrolünü yeniden kazanıyor. TradingView Grafiği kaynakticaret görünümü

YAKIN Teknik Analiz

4 saatlik NEAR/USD grafiği, 13 $ seviyesinde bir boyun çizgisi ile çift dipli bir model oluştururken, tersine dönüş 50 EMA’ya meydan okuyor. Yükselişin tersine dönmesi, alıcıların yeni girişini yansıtan ticaret hacmindeki bir artışla birlikte geliyor. EMA’lar, yükseliş girişimine dinamik direnç sağlayan 50 EMA ile düşüş eğilimini sürdürüyor. Ayrıca, alıcılar, yükseliş formasyonunun kırılmasını denemek için tüm EMA’ları geçmelidir. RSI eğimi, aşırı satım sınırından başlayarak yükseliş trendini koruyor ve başarılı bir şekilde çift dip formasyonunda yükseliş ayrışmasına yol açıyor. Ayrıca, RSI değerleri, altta yatan yükseliş eğilimindeki artışı yansıtan 14 dönemlik ortalama puanı aşıyor. en MACD göstergesi sıfır çizgisinin altındaki 4 saatlik hızlı ve yavaş çizgilerde yükseliş geçişi gösterir. Çizgiler, yeni keşfedilen yükseliş hizalaması ve pozitif histogramlarla yükseliş trendini koruyor.

trend olan

Alıcılar yükselişi körükleyemezse, 13 doları aşmak için, bir geri dönüş piyasa fiyatlarını 10 dolara geri döndürecektir. Bununla birlikte, alıcılar yükseliş çift dipli bir kırılmayı yönetirse, ralli 15 dolarlık direnci vuracak ve yükselişin toparlanma şansını 17 dolara çıkaracak. Destek Seviyeleri: 10$ ve 8$ Direnç Seviyeleri: 15$ ve 17$


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.