Napster, Hivemind, Algorand tarafından açıklanmayan bir fiyata satın alındı

Napster, Hivemind, Algorand tarafından açıklanmayan bir fiyata satın alındı

www.theblockcrypto.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


Ekiplerin bugün yaptığı açıklamaya göre, bir zamanlar eşler arası ses dosyası paylaşımı için 2000’lerin başında popüler olan Napster, Hivemind ve Algorand tarafından satın alındı.

LinkedIn’e göre Emmy Lovell, daha önce baş strateji sorumlusu olarak görev yaptığı Napster’ın geçici CEO’su olarak atandı. Lovell, Warner Music Group, EMI Music, Bauer Media ve BBC’de daha önce konserler vermiş bir müzik endüstrisi emektarıdır.

Hivemind, New York merkezli kripto odaklı bir yatırım firmasıdır.

“Dengeli piyasa ve belirsiz zamanlar genellikle heyecan verici fırsatlar getirir. Hivemind’de tez geliştirmeye ve kalıcı değer oluşturmaya inanıyoruz. Hivemind’in kurucusu ve yönetici ortağı Matt Zhang, satın almayı duyuran bir LinkedIn gönderisinde, Music x Web3, karşılaştığımız en heyecan verici alanlardan biri” dedi.

İki hafta önce Hivemind, bir zamanlar kötü şöhretli bir dosya paylaşım markasını web3 ile birleştirmek amacıyla LimeWire’ı desteklemek için benzer bir çabayı üstlendi.

Hivemind, Limewire finansmanı hakkında LinkedIn’de şunları yazmıştı: “Temel tezlerimizden biri, web3’ün teknolojik potansiyeli ile birleştirilmiş nostaljik web1 ve 2 markalarındaki değerdir.”

Napster satın alımının şartları, satın alan iki firmanın rolü verilen kesin yapı da dahil olmak üzere bilinmiyor ve Hivemind, yorum yapması istendiğinde anlaşma hakkında daha fazla bilgi yayınlamadı. Algorand, yorum taleplerine yanıt vermedi.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.