Nakamoto Games Kimdir ?

Nakamoto Games Kimdir ? Ne is Yapar ? Nasıl 1 Günde %75 Artış Sağladı ? Yazımızı inceleyerek detaylara göz atalım...

Nakamoto Games Kimdir ?
1

Nakamoto Games Kimdir ? Ne is Yapar ? Nasıl 1 Günde %75 Artış Sağladı ?

Nakamoto games yani türkçe adıyla Nakamoto oyunları kullanıcılarının düzenli gelir kazanması için oyunlar geliştiren bir firma. Geliştirdiği oyunların ilk versiyonları web tabanlı olmasına rağmen tam anlamıyla mobil uyumlu (responsive) bir yapıya sahiptir.

Nakatomo Games Kimdir ?

Blockchain endüstrinin gelişmesi ile beraber, oyun endüstrisini tamamen değiştirdi. Blockchain teknolojisinin merkezi olmayan doğası, oyuncularla yeni bir iletişim şeklini ortaya çıkardı. Blockchain yani blok zincirinin hayatımıza kattığı faydalardan biri ise “kazanmak için oyna” kavramının tanıtılmasıdır.

Nakamoto Games, hem eğlenceli hem de bağımlılık yapan bir kripto oyun platformudur. Kripto para oyunlarının popülaritesi arttıkça, platform hem oyuncuların hem de oyuncu olmayanların önemli miktarda para kazanmalarına izin verecek.

Firmanın kendi içerisine çekmeye çalıştığı iki grup var bunlar;

Oyuncular ve Geliştiriciler.

Bu ekosistemde ana gerekli olan şeylerden biri arz ve diğeri de taleptir. Arz kısmı Geliştiricilerde iken, Talep kısmı da Oyunculardadır. Geliştiricilerin görevi, sitede oluşan hataları düzenlerken ek olarak kendi oyunlarını oluşturmak ve satmak için de kullanabilirler. Yani bu sistemin ana temeli benim sistemimi geliştir derken aynı zamanda kendi oyununu da bu platform üzerinden oyun severlere tanıtıp satışını gerçekleştirebilirsin demek.

Nakatomo Games Ne İş Yapar ?

Nakamoto Games, oyuncular için düzenli gelir kapısını arttırmak için yeni oyunlar geliştirmektedir. Her ay güncellenen oyun yamaları ve yeniliklerle oyun oynayan oyuncular sıkılmayacak aynı şekilde kazançlarını arttırmaya devam edeceklerdir. Firma üçüncü taraf geliştiricilerin ise, şirketin kendi sürümlerine ek olarak oyunlarını platformlarına entegre edebilmesi için SDK’larını kullanmaya teşvik etmektedir.

Yukarıdaki özelliklerin haricinde, Nakomoto ekibinin üyeleri, Tayland’ın en önemli ajansları ile birlikte iş birliği yaptı ve yönetti. Nakamoto Games’in yedi tam zamanlı çalışanı varken aynı zamanda 16 yarı zamanlı çalışanı da bulunmaktadır.

Nasıl 1 Günde %75 Artış Sağladı ?

CoinMarketCap üzerindeki verilere göre Nakamoto Games’in bugünkü 24 saatlik işlem hacmi 55.989.479$ iken fiyatı ise 5.98$. Fiyat son 24 saatte yüzde 75’in üzerinde arttı ve P2E(Plant To Earn) oyun sektöründe her geçen gün artacağı ön görülmektedir.

 

Jeton Kazanmak icin Oyna Nakamoto oyunlari bir gunde 75in uzerindeJeton Kazanmak icin Oyna Nakamoto oyunlari bir gunde 75in uzerinde
NAKA / USDT: Kaynak: TradingView

Platform ve kullanıcıları, gelecekte geliştiricilerin yeni oyunlarından ve özelliklerinden yararlanmaya devam edeceklerinin yeşil ışığını yakarken. Güncellemeler ile beraber, topluluğa ve kullanıcılarına kendi platformları üzerinden eğitim verim onların gelişimlerini sağlamasını da hedeflemektedir.


daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.