NAGAX, 100 bin dolarlık NFT Yaratıcı Fonunu Pazar Yeri Lansmanından Önce Açıkladı

NAGAX, 100 bin dolarlık NFT Yaratıcı Fonunu Pazar Yeri Lansmanından Önce Açıkladı

btcmanager.com

4 saat

Okuma süresi: ~3 m


NAGAX, yaklaşmakta olan NFT pazarının resmi olarak piyasaya sürülmesinden önce 100.000 $ ‘lık misli olmayan belirteçleri (NFT) Oluşturucu Fonu’nun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Ekip, fonun dijital sanat alanındaki sanatçıların ve içerik oluşturucuların NFT projelerini başlatmasını kolaylaştırmayı amaçladığını söylüyor. Başvuru devam etmekte olup 31 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerlidir.

NAGAX $ 100k NFT Yaratıcı Fonu

Halka açık Alman fintech şirketi NAGA’nın ahırlarından merkezi olmayan bir sosyal kripto ticaret platformu olan NAGAX, dijital sanat alanında hem büyük hem de küçük yaratıcılar için eşit bir oyun alanı oluşturmak için 100.000 $’lık NFT Creator Fund’ı kullanıma sundu.

NFT koleksiyonunuzu milyonlarca kripto topluluğuyla başlatmanıza yardımcı olmak için 100.000’e kadar kazanın. 🤑

Sanat ve kriptonun kesiştiği yerdeki değişime 31 Temmuz’a kadar katılmak için çalışmanızı gönderin.

NAGAX Creator Fund’a bugün başvurun!🎨https://t.co/FTEg6JBspQ#NAGAX NFT Market Place çok yakında👀 pic.twitter.com/5leCIyFMCR

— NAGAX (@NAGAX_Resmi) 6 Mayıs 2022

İlgilenen katılımcılar için başvuru penceresi 1 Mayıs’ta açıldı ve 31 Temmuz 2022’ye kadar devam edecek ve herkese başvurularını göndermeleri ve proje lansmanı ve pazarlama desteği şeklinde 100.000 $’lık fondan pay alma şansı vermeleri için bolca zaman tanıdı. .

Özellikle ekip, yeni başlatılan NAGAX NFT Creator Fund’ın, gerçek dünya etkileşiminin sosyal değerini gelişmekte olan sanal dünyaya entegre eden hepsi bir arada bir NFT platformu olan yaklaşan NAGAX NFT pazarının yolunu açtığını açıkça belirtti. İçerik oluşturucu fon programına katılacak olan NFT yaratıcılarının çalışmaları da yaklaşmakta olan NAGAX NFT pazarında sergilenecek.

NAGAX Yaratıcı Fonu Herkese Açık

Ekip, fonun sanatçılara, yaratıcılara ve NFT koleksiyonlarını başlatmakla ilgilenen sıradan kişilere açık olduğunu söylüyor. Bu katılımcılar, geniş bir potansiyel koleksiyoncu topluluğuna sınırsız erişime sahip olacak,

İlgilenen katılımcılar NFT proje tekliflerini/portföylerini buradan sunabilirler. Başarılı bir şekilde gönderildikten sonra, NAGAX ekibi, NAGAX uygulamasında başvuru sürecini tamamlamalarını sağlamak için kendilerine e-posta yoluyla ulaşacaktır.

Başvuru süresi sona erdiğinde NAGAX, e-posta, NAGAX beslemesi ve resmi sosyal medya hesapları dahil olmak üzere çeşitli iletişim kanalları aracılığıyla en yaratıcı katılımcılarla iletişim kuracağını söylüyor. Seçilen kreatifler, kendilerine verilecek ödülleri (pazarlama ve NFT proje lansman desteği) ile 10 Ağustos 2022’de resmi olarak duyurulacak.

NAGAX yazdı:

“Seçilen sanatçılar ve içerik oluşturucular, koleksiyonlarını NAGAX’ın kendi blok zinciri platformu olan NXNFT Marketplace’te başlatma fırsatına sahip olacak ve kullanıcıların NFT’leri sıfır ücretle basmasına ve ticaretine izin verecek. İçerik oluşturucular ücret belirleyebilir, açık artırmalarda veya sabit fiyatlarla satış yapabilir ve çalışmalarını MetaMask gibi Ethereum tabanlı cüzdanlara aktarabilir.”

Dahası, seçilen sanatçılar NAGAX’ın harici çevrimiçi tanıtım materyallerinde, sosyal medya platformlarında ve web sitesinde yer alacak. Ekip ayrıca seçilen koleksiyonu kendi topluluğunda, NAGAX feed’inde ve NAGAX NFT platform feed’inde tanıtacağını söylüyor. Promosyon, katılımcının ödülü kabul etmesinden itibaren 30 gün içinde başlayacak ve bütçe fonu tükenene kadar devam edecektir.

NAGAX, NFT sahiplerinin eserlerinin ve NFT’lerinin satışından elde edilen fonların tüm haklarını elinde tutacağını kategorik olarak belirtti.

2022’de piyasaya sürülen NAGAX, kullanıcılara kullanımı kolay ve kapsamlı kripto ticareti ve kopya ticareti özellikleri sunarak ekosistem üyelerinin uzmanların ve etkileyicilerin ticaretini kopyalamasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. NAGAX, platformda NFT olarak yayınlanan işlemleri imzalamak için NAGA Protokolü tarafından desteklenen küresel olarak benzersiz bir imza sürecini kullanır. Kopya tüccarları, yaratıcıların cüzdanlarına otomatik olarak gönderilen ‘trade NFT’ sinyallerine erişim için ücret öderler.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.