Mizuho, ​​Block’un Hissesi Bitcoin ile İlişkisi Olmasaydı Parlardı Diyor

Mizuho, ​​Block’un Hissesi Bitcoin ile İlişkisi Olmasaydı Parlardı Diyor

www.coindesk.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Mizuho hisse senedi araştırma analisti Dan Dolev, daha önce Square olarak adlandırılan ödeme şirketi Block’un (SQ), bitcoin ile olan ilişkisini küçümsemeye çalışmalı çünkü bağlantı hisselerini geri tutuyor, aksi takdirde şirketin gelişen iş temellerinden fayda sağlayacak, dedi. müşterilere not.

Dolev, Bitcoin’in son iki yılda toplam şirket brüt kârının yaklaşık %4’ünü oluşturmasına rağmen, oranın düştüğünü söyledi.

Dolev, Bitcoin hariç tutulduğunda, Block için brüt kârın hızlandığını ve ödeme hizmeti Cash App’in Mart ayında güçlü bir katılım gösterdiğini de sözlerine ekledi.

Mizuho, ​​satın alma tavsiyesini korurken fiyat hedefini 215 dolardan 135 dolara düşürdü. San Francisco merkezli şirketin hisseleri bu yıl %50’den fazla kaybetti ve Perşembe günü yaklaşık 74 dolardan işlem görüyordu.

Bitcoin’den ayrılmaya meydan okunabilir. CEO Jack Dorsey bir bitcoin hayranıdır, blockchain tabanlı Lightning Network’ün gelişimini büyük ölçüde destekledi ve destekledi ve diğer hareketlerin yanı sıra Cash App’e bitcoin işlevselliği ekledi.

Cash App, ilk çeyrekte bitcoin işlemlerinde 1,73 milyar dolar ve 43 milyon dolar brüt kar elde etti.

daha fazla oku: Görüş: Jack Dorsey, Block ve Kriptoyu Kullanıcı Dostu Yapmanın Tehlikeleri


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.