MINA Fiyat Analizi: Mina Price satış baskısına yenik düştü

MINA Fiyat Analizi: Mina Price satış baskısına yenik düştü

www.thecoinrepublic.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


•MINA/USD şu anda 2,35$ olarak fiyatlandırılmıştır ve geçen gün %6,15 oranında düşmüştür.

•Teknik göstergeler yakın dönem için düşüş eğilimi gösteriyor

•İşlem hacimleri son bir günde %22,59 azaldı

Kısa Vadeli Görünüm: Mina fiyatı düşerken ayılar yükselişe karşı çıkıyor

MINA Fiyat Analizi Mina Price satis baskisina yenik dustu

Kaynak: TradingView tarafından MINA/USD

Bugün Mina fiyatı $2.35 USD ve 24 saatlik işlem hacmi $62.604.285 USD. Mina son 24 saatte %6,15 değer kaybetti. Gün içi seansta biriken yoğun satış baskısı nedeniyle işlem hacimleri son bir günde düşüş kaydetti. Hacim-Piyasa Değeri Oranı, altcoin için 0.0567 seviyesinde bulunuyor.

Mina fiyatı, Haziran 1.22021’de 9.91$’lık rekor seviyeleri test ettikten sonra uzun vadeli bir düşüş trendinde işlem görüyor. O zamandan beri, alıcılar geri dönmeye çalıştılar, ancak Mina’nın kazanç elde etmesi için kırılması gereken 2.64$ civarında güçlü bir dirençle karşı karşıya kaldılar. Öte yandan, gerileme devam ederse, altcoinin 2,08 ABD dolarına yerleştirilen destek seviyesine kırılma olasılığı çok uzak olmayan bir gelecekte gerçek olacak. Mina, dört saatlik grafikte 20.50 SMA’nın altında işlem gördüğü için mevcut fiyat seviyelerinde önemli bir satış baskısı yaşıyor.

AYRICA OKUYUN – Beeple Digital Art NFT ile 69 Milyon Dolar Kazandığında

Mina Fiyatına Uzun Vadeli Görünüm

1650658879 431 MINA Fiyat Analizi Mina Price satis baskisina yenik dustu

Kaynak: TradingView tarafından MINA/USD

Mina için MACD göstergesi, günlük grafikte negatif bölgede işlem yapan MACD ve sinyal hattını gösterir. Bu nedenle ayılar, MACD ve sinyal hattı arasındaki genişleyen boşlukla ortaya çıkan eğilimi kontrol ediyor. Ayrıca, düşüş histogramları güçleniyor. RSI göstergesi, günlük teknik grafikte 44.81’de nötr spektrumda daha yüksek işlem görüyor ve bu nedenle sağlam bir düşüş eğilimi gösteriyor.

Çözüm

Mina fiyat analizi, düşüş trendi 2,5 doların altında devam ederken ve ani dirence yaklaşırken satış baskısında bir patlama olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, altcoin için fiyatın düşmesi muhtemeldir.

destek: 2,08$

Rezistans: 2,64$

sorumluluk reddi

Yazar veya bu makalede adı geçen kişiler tarafından belirtilen görüş ve görüşler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal, yatırım veya diğer tavsiyeleri oluşturmaz. Kripto varlıklarına yatırım yapmak veya alım satım yapmak, finansal kayıp riskiyle birlikte gelir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.