Mevcut düşüşe rağmen bu yıl ilk 3’e girebilecek madeni paralar

Mevcut düşüşe rağmen bu yıl ilk 3’e girebilecek madeni paralar

Mevcut düşüşe rağmen bu yıl ilk 3’e girebilecek madeni paralar

Mevcut düşüşe rağmen bu yıl ilk 3’e girebilecek madeni paralar Popüler analist Lark Davis tarafından bu yıl ilk 3’te yer alacak tahmini paralara bir göz atalım.

2022’nin sonunda olacak en iyi 5 # kripto para
1 #Bitcoin
2 #eteryum
3 #çokgen
4 #solana
5 #Kardano
ve sadece eğlence için 6. sırada $ shib

Katılıyor musun?

– Lark Davis (@TheCryptoLark) 7 Ocak 2022

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, birçok büyük madeni para gibi yeni yıla kötü bir başlangıç ​​yaptı. Ayrıca biraz düzeltildi. Makroekonomik değişkenler nedeniyle kıyaslama kripto para biriminde kısa vadeli düşüşler mümkündür. Mevcut düşüşe rağmen bu yıl ilk 3’e girebilecek madeni paralar

Önceki raporlara göre, bazı analistler riskli varlıkların kısa ila orta vadeli oynaklık yaşayabileceğine, ancak nihayetinde daha yüksek faiz oranlarından fayda sağlayacağına inanıyor. Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, kripto para biriminin 2022 yılına kadar 100.000 dolara ulaşacağından emin. Tanınmış kripto analisti Lark Davis ayrıca 2022 yılına kadar Bitcoin’i 1 numara olarak içeren ilk 5 para birimi listesini açıkladı.

Ethereum (ETH)

Bu hafta Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, yeni bir “çok boyutlu” gaz yükleme mekanizması tanıttı. Kullanılan kaynağa göre farklı fiyatlar uygulayan bir sistem uygularsa, müşterilerin gazdan tasarruf edeceklerine inanıyor. DeFi 2020 yazında piyasaya çıktığından beri, yüksek Ethereum gaz maliyetleri kronik bir sorun haline geldi. Bazıları ağı kullanarak ayda yüzlerce dolar harcıyor. Uzman, Ethereum’un yılı ikinci sırada bitireceğini tahmin ediyor.

Çokgen (MATIC)

WhaleStats’a göre, 20 milyondan fazla MATIC tokenine sahip bir kuruluş, kısa süre önce toplam değeri 10.8 milyon ABD doları olan 4.84 milyon token satın aldı. Yine 2021’de Polygon, yalnızca Aralık ayında 7.200 yeni geliştirici aldığını belirtti. Kuruluşundan bu yana, ağ 10 milyonun üzerinde aktif üyeye ulaştı.

Polygon şu anda CoinMarketCap’te 14. sırada olmasına rağmen, uzman yılı üçüncü sırada bitirmeyi öngörüyor.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.