Meme Coin Uyarısı: Sosyal Aktiviteye Göre En İyi 10 MEME Tokeni

Meme Coin Uyarısı: Sosyal Aktiviteye Göre En İyi 10 MEME Tokeni

thenewscrypto.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • CryptoDep, sosyal aktiviteye göre en iyi 10 meme para birimini paylaşıyor.
  • DOGE, SHIB, BABYDOGE ve FLOKI’yi içerir.
  • Sosyal kanallar ve etkileyiciler, bu meme paralarını popüler hale getirmenin anahtarıydı.

Meme para birimleri, kripto tüccarlarının ve yatırımcılarının zihinlerini çoktan ele geçirdi. Birkaç ay önce şovun konuşmasıydı ve hala yutturmacasına izin vermeyen konumunu koruyor. Elon Musk’ın desteğinin ardından meme belirteçleri not edilmiş olsa da, ulaştığı popülerlik çok büyük. Kripto yatırımcılarının %90’ı kesinlikle herhangi bir mem para birimine yatırım yapardı. Ayrıca, kripto endüstrisine adım atmaya başlayan erken tüccarların da yolunu açtı.

Önemli bir şekilde, sosyal aktiviteler aracılığıyla meme tokenlerinin varlığı, endüstri arasında güçlü bir etki yarattı. Sosyal platformlar ve etkileyiciler, bu mem kripto para birimlerini trend haline getirmede hayati bir rol oynadı. Bildiğiniz gibi Dogecoin, yatırımcıların dikkatini çeken ilk meme para birimi olurken, onu Shiba Inu ve diğer meme paraları takip ediyor.

⚡️Sosyal Aktiviteye Göre TOP #MEME Jetonları
10 Mayıs 2022$DOGE $SHIB #BABYDOGE $PULI $MARVIN $FLOKI $PIT #SHIBURAI $KIBA $BAN pic.twitter.com/Team3EuVyC

— 🇺🇦 CryptoDep #StandWithUkraine 🇺🇦 (@Crypto_Dep) 10 Mayıs 2022

Sosyal Aktivitelere Göre En İyi Meme Jetonları

Crypto Dep’e göre, sosyal aktivitelere göre konumlanmış en iyi on mem para birimi var. Liste şu şekildedir: DOGE, SHIB, BABYDOGE, PULI, MARVIN, FLOKI, PIT, SHIBURAI, KIBA ve BAN. 10 Mayıs’taki güncellemeye göre, en iyi meme tokenleri Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Baby Doge Coin (BABYDOGE). Bu kripto para birimleri için sosyal sözler ve sosyal katılım sırasıyla 53.2K ve 11M, 35.1K ve 52.8M, 25.2K ve 21.3M’dir.

Sonuç olarak, bir sonraki token seti Puli (PULI), Marvin Inu (MARVIN) ve Floki Inu (FLOKI). Sosyallerde bahsedilen tokenlerin sayısal terimleri sırasıyla 23.5K, 9.11K ve 7.6K’dır. Ayrıca, sosyal katılımları bireysel olarak 33,9M, 2,83M ve 7,57M’dir.

Bununla birlikte, yukarıda belirtilen jetonlar, sosyal faaliyetlere göre en yüksek mem para birimleridir. Ek olarak, meme token patlaması sırasında, bu tokenlerin kripto endüstrisindeki sosyal kanallara hükmettiği açıktır. Kullanıcılarına daha fazla kazanç sağlayan DOGE ve SHIB hakkında konuşulmayan tek bir gün olmadı. Ayrıca, kripto kullanıcıları, bu meme tokenlerinin gelecek vadede fiyat değerinde yeniden yükseleceğine inanıyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.