Madonna, Beeple ile İlk NFT’leri Başlattı – ve Onlar NSFW

Madonna, Beeple ile İlk NFT’leri Başlattı – ve Onlar NSFW

decrypt.co

6 saat

Okuma süresi: ~2 m


Pop kültür ikonu Madonna ve dijital sanatçı bip sesi üç video duyurdu NFT bugün çıplak, CGI Madonna’nın doğum yaptığı işbirliği. Adı “Yaratılışın Anası”.

Şu anki Twitter profil resmi Bored Ape Yacht Club NFT olan Madonna, Beeple ile bir videoda ikilinin bir yıl önce ilk NFT’lerinde işbirliği yapmaya başladığını paylaştı.

Madonna, bir varlığın sahipliğini kanıtlayan benzersiz blok zinciri belirteçleri olan NFT’leri, bu durumda bir video hakkında “Yaratma ve annelik fikriyle kesinlikle ve tamamen bağlantılı bir şey yaratmak için yola çıktık” dedi.

Bu projede @Madonna ile işbirliği yapmış olmaktan İNANILMAZ derecede ONUR DUYUYORUZ. Dünyanın bunu görmesi heyecan verici… 🙏🙏🙏 https://t.co/Tt2g0O1bqm

— bip (@beeple) 9 Mayıs 2022

Madonna x Beeple iken NFT videoları İlk başta tuhaf bir şekilde erotik görünebilir, Madonna, Çarşamba günü SuperRare’de açık artırmaya çıkacak olan sanatın oldukça basit bir anlamı olduğunu açıkladı.

“Her videonun açılışı aslında benim doğum yapmamdır” diye ekledi. “Kadınların zamanın başlangıcından beri yaptığı şeyi, yani doğum yapıyorum. Ama daha varoluşsal bir düzeyde, sanatı ve yaratıcılığı doğuruyorum ve ikisi de olmasaydı biz kaybolurduk.”

Özellikle, Beeple kısa süre önce bir röportajda şunları söyledi: şifresini çöz NFT’lerin bir sonraki döneminin “duygusal olarak “yaygın spekülasyon” yerine bağlantı ve fayda”.

Beeple’ın Madonna ile NFT’leri, kişinin kendisiyle, doğayla ve teknolojiyle olan duygusal bağına değiniyor.

Madonna Beeple ile Ilk NFTleri Baslatti ve Onlar NSFW

Madonna’nın NFT koleksiyonundan bir kare.

NFT’lerden biri olan “Mother of Nature”, sesiyle çok fazla duygusal ağırlık taşır. Ancak klasik Beeple tarzında görseller gerçeküstü ve rahatsız edici. Sonuç, dişi formunun yumuşaklığı ile bir araştırma laboratuvarının güçlü kısırlığı arasında bir karşıtlıktır.

“Evrimin Anası”, kaos veya kıyamet zamanlarında bile yeniden doğuşun nasıl olabileceğini gösterirken, “Teknolojinin Anası” insanlığın teknoloji ile ilişkisine daha karanlık bir bakış açısı getiriyor.

Bored Ape Yat Kulübü, Diğer Ethereum NFT Fiyatları Kripto Piyasası Çökerken Düştü

Projenin özelliklerine göre alanNFT’lerin gelirleri sırasıyla Ukraynalı çocuklara, Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ndeki şiddetten kurtulan kadınlara ve hapsedilen siyah kadınlar.

Kripto platformu MoonPay ayrıca NFT lansmanının bir parçası olarak her bir hayır kurumuna 100.000 dolar olmak üzere 300.000 dolar bağışlayacak.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.