Madeni Para Bürosuna Göre Bir Ethereum Rakibi Patlayıcı Bir Ralli İçin Hazırlanıyor

Madeni Para Bürosuna Göre Bir Ethereum Rakibi Patlayıcı Bir Ralli İçin Hazırlanıyor

Dailyhodl.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


Popüler bir kripto analisti, zincir üzerindeki ölçümler, merkezi olmayan uygulama platformu için büyük bir talep gösterdiğinden, Ethereum rakibi Near Protocol’ün (NEAR) fiyatının yükselmeye hazır olduğunu söylüyor.

Takma Adlı Para Bürosu sunucusu Guy, 2.02 milyon YouTube abonesine NEAR’da inşa edilen günlük işlem ve proje sayısının Aralık 2021’den bu yana iki katından fazla arttığını ve protokolün piyasa değeri için potansiyel olarak kazançlı bir haber olduğunu söyledi.

Guy ayrıca, protokole kilitlenen benzersiz cüzdan adreslerinin ve toplam değerin de etkileyici bir büyüme kaydettiğini belirtiyor.

“En iyi yanı, Near Protocol’ün piyasa değerinin hala orta aralıkta olması, yani büyümek için hala çok fazla alana sahip olması. Olayları bir perspektife oturtmak için, Near Protocol’ün ilk 10’u kırması için NEAR’ın fiyatının üç katına çıkması gerekecek ve bir ayı piyasasına girmezsek bunun makul bir hedef olduğunu düşünüyorum.”

NEAR’ın piyasa değerine göre en büyük on kripto varlığından biri olup olmayacağı konusunda Guy, bunun yaklaşmakta olan kilometre taşlarına bağlı olacağını söylüyor. Near Protocol’ün resmi yol haritasında bahsedilenlerden analist, en önemlisinin dinamik yeniden paylaşım olduğunu ve bunun talep arttıkça veya azaldıkça blok zincirinin otomatik olarak ölçeklenmesini sağlayacağını söylüyor.

“Yol haritasında belirtilen kilometre taşlarından en önemlisi olduğuna inandığım şeyi ve yıl sonundan önce uygulanması beklenen dinamik yeniden birleştirmeyi tekrar edeceğim. Dinamik yeniden birleştirme, Near Protocol’ün blok zinciri talebine göre parçaları otomatik olarak oluşturmasını ve yok etmesini mümkün kılacaktır.

Basit açıklama, bir parçanın çok fazla kişi tarafından kullanılması durumunda otomatik olarak ikiye bölüneceği ve çok sayıda kullanıcısı olmayan parçaların otomatik olarak birleşeceği, böylece doğrulayıcıların kaynakları boşa harcamaması ve gereksiz parçaları güvence altına almasıdır. Teorik olarak, dinamik yeniden birleştirme, Near Protocol’ü sonsuz derecede ölçeklenebilir hale getirecektir.”

İ


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.