LUNA USDⓈ Marjlı Sürekli Sözleşmeler için İhtiyati Tedbirler

LUNA USDⓈ Marjlı Sürekli Sözleşmeler için İhtiyati Tedbirler

www.binance.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Dost Binancians,
LUNAUSDT kalıcı sözleşmelerinin mevcut onay boyutu kısıtlamaları nedeniyle Binance Vadeli İşlemler aşağıdaki ihtiyati tedbirleri alacaktır:
  • LUNAUSDT sözleşmelerinin fiyatı 0,01 USDT’nin altına düşerse, Binance sözleşmeleri listeden çıkarmaya devam edecektir. Listeden çıkarma süresi de dahil olmak üzere daha fazla bilgi buna göre ilan edilecektir.
  • Binance, LUNABUSD kalıcı sözleşmelerini şu adreste başlatacak: 2022-05-12 15:00 (UTC) 0,00001 kene boyutu ile. BUSD marjlı LUNA vadeli işlem sözleşmeleri teminat olarak BUSD kullanır. Kullanıcılar 1-8x kaldıraç arasında seçim yapabilir.
Çoklu Varlık Modu Mevcut Kalıyor
Lütfen unutmayın çoklu varlık modu LUNA vadeli işlem sözleşmeleri için kullanılabilir durumda kalır. Kullanıcılar, BUSD marjlı ve USDT marjlı LUNA vadeli işlem sözleşmeleri için teminat olarak BUSD ve/veya USDT’yi birbirinin yerine kullanabilir.
Daha fazla bilgi:
  • BUSD Vadeli İşlem Sözleşmelerinin İşlem Kuralları
  • BUSD Vadeli İşlem Sözleşmelerinin Kaldıraç ve Marjı
  • Binance Vadeli İşlem Ücret Programı
  • Ticaret Çiftleri Nasıl Seçilir
  • fiyat Endeksi
Risk Uyarısı: Vadeli işlem ticareti, önemli risk ve hem önemli kar hem de zarar olasılığı taşır. Geçmişteki kazançlar, gelecekteki getirilerin göstergesi değildir. Aşırı fiyat hareketlerinde marj bakiyenizin tamamı tasfiye edilebilir. Buradaki bilgiler Binance’in finansal veya yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Tüm ticaret stratejileri, kendi takdirinize ve kendi sorumluluğunuzdadır. Binance, vadeli işlemleri kullanımınızdan doğabilecek herhangi bir kayıptan size karşı sorumlu olmayacaktır. Kendinizi nasıl koruyacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için sayfamızı ziyaret edin. Sorumlu ticaret kaynağı sayfası.

 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.