LUNA Güncellemesi: Terra Kurucusu, Terra’nın Sahipliğini 1 Milyar Token’a Sıfırlamayı Önerdi

LUNA Güncellemesi: Terra Kurucusu, Terra’nın Sahipliğini 1 Milyar Token’a Sıfırlamayı Önerdi

coinape.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Terra Blockchain geri geldikten birkaç saat sonra, Terra’nın Kurucusu Dokwon önerilen Terra’nın mülkiyetini çözmek için bir canlanma planı. Terra’nın kurucusu, Terra’nın ekosistemini korumanın, sahipliğini yeniden yerleştirmenin ilk adımı olduğunu belirtti.

harekete geçirici mesaj

Farklı topluluk ve doğrulayıcı gruplar, Terra’nın blok zincirini yeniden nasıl değerli hale getirebileceklerini tartışırken, Dokwon, UST de-pegging olayından sonra Terra’nın iyileşmesi için uygulanabilecek uygulanabilir önlemlerle ilgili beklentilerini aktardı.

Dokwon, hala birkaç milyar dolar değerinde UST bulunduğunu ve Luna’nın telafi edilmesi gereken yıkımının olduğunu kaydetti. Luna’nın ciddi şekilde tasfiye edilmesinin, mandal geri getirilse bile teslimiyeti kurtarmayacağını kabul etti.

Ayrıca, Terra’nın ekosistemi, her iki sabit paranın da piyasa değerini oluşturacak kadar güçlü değil ve birçok kullanıcının güveni kırıldı. Bu nedenle, onun için en pratik eylem, geliştirici ekosistemini ve topluluğunu korumak için sürdürülebilir bir yapı sağlamak, bu da zinciri reforme etmek olacaktır.

Terra’nın ağında yeniden dağıtımın sağlanması

Özetle, doğrulayıcılar ağ sahipliğini etkilenen taraflar arasında dağıtılacak olan 1 milyar dolara yeniden programlamalıdır. Ayıklamadan önce Luna’yı elinde bulunduran alıcılar için, onlara 400 milyon dolar (%40) tahsis edilmelidir. Dokwon, ağın adil sahipliğini en güçlü inananlarının ve kurucularının elinde tutmanın çok önemli olduğuna ve bu nedenle yeni zincirin topluluğa ait olmayı hak ettiğine inanıyor.

  • Aynı miktar (%40) ayrıca dağıtılmalıdır. KDV Yeni ağ yükseltmesi sırasında orantılı olan sahipler, zincirin son anına kadar tutulan Luna sahiplerine ise 100 milyon dolar (%10) verilmelidir.
  • Benzer bir şekilde, gelecekteki gelişmeleri finanse etmek için Topluluk Havuzuna 100 milyon $ (%10) tahsis edilmelidir. Ardından, üçüncü dilim dışındaki tüm Luna’lar, ağ oluşturma hızına bağlı olmalıdır.
  • Son olarak, takas ücretleri olmadan ücretler artık güvenlik için yeterli olmayacağından, güvenlik için makul bir şekilde teşviklerin sağlanması gerektiğini önerdi.

Bu sistemle birlikte, toprak Ekosistemindeki değerini başarılı bir şekilde yeniden dağıtabilir, aynı anda değerini güçlendirebilir ve merkezi olmayan bir ekonomi arayışına yavaş yavaş katkıda bulunabilir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.