LUNA Fiyatı SHIB Fiyatına Yakın! Bu Çapa Protokolü ile Hareket Onları Bir ‘Kilim Çekme’ Durumundan Kurtaracak mı?

LUNA Fiyatı SHIB Fiyatına Yakın!  Bu Çapa Protokolü ile Hareket Onları Bir ‘Kilim Çekme’ Durumundan Kurtaracak mı?

coinpedia.org

7 saat

Okuma süresi: ~2 m


Terraform laboratuvarları şimdi bir çorbada gibi görünüyor ve titreyen durumu tam anlamıyla yönetemedi. Ve bu nedenle, Çapa Protokolü, LUNA ve UST fiyatlarını istikrara kavuşturmak için faiz oranı indirimini önermeye başlar. Kripto varlıkların uzun vadeli istikrarını göz önünde bulunduran Anchor, UST getirilerini mevcut %19.5’ten %4’e düşürmeyi teklif ediyor. Terra ekosistemi, UST’nin USD ile sabitlenmesini sağlamak için çok uğraşırken.

Teklif, %4 hedeflenen faiz oranları ile faiz oranlarını %3,5’e ve maksimum mevduat oranlarını %5,5’e düşürmeyi teklif ediyor. Anchor Protocol, Terra blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir borç alma ve borç verme platformudur ve mevduatlarına ve UST mevduatlarındaki getirilerine karşı krediler sunar. Ancak, birçok uzman daha önce platformun UST mevduatları için sunduğu yüksek faiz oranlarının sürdürülmesinin çok zor olduğunu söylemişti. Oranları korumak için büyük likidite gerektiğinden.

Anchor Protocol, önemli gücünü korudu ve DeFi alanı içinde güçlü bir temel oluşturdu. Ancak LUNA & UST fiyatının neden olduğu son kargaşa, Anchor protokolünün çalışmasının yanı sıra kripto alanında büyük türbülansa neden oldu. Şimdi, LUNA fiyatı engebeli çekilmeye bir inç yaklaştığında, bu hareketin sıkıntılı jetonların her ikisine de yardımcı olup olmayacağını izlemek ilginç olurdu!

Terra(LUNA) Fiyatı İçin Bir Umut Var mı?

Terra’nın fiyatı dizlerinin altına düştü ve her dakika yeni bir dip keşfediyor. 3 basamaklı bir rakama ulaştıktan sonra fiyat, şu anda LUNA fiyatının SHIB fiyatına çok benzer göründüğü değerine birden fazla sıfır ekledi. Ve yeni LUNA jetonları basmaya devam ederse, yükseliş momentumunu yeniden başlatmak neredeyse imkansız olurdu.

Öte yandan, UST’nin sabit fiyatı sürekli kayıyor ve basın zamanında %76’dan fazla bir düşüşle 20 sentin altına ulaştı. Ve bu nedenle, UST sabitleyicisini geri kazanana kadar ve olmadıkça, her iki varlıktan da olumlu bir şey beklenemez.

Öte yandan, LUNA’nın işlem hacmi dolaşımda 2978,63 milyardan fazla token ile %41.000’den fazla arttı. Bu nedenle, durumun önümüzdeki birkaç ay boyunca istikrara kavuşmasını bekleyemezsiniz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.