LUNA Ekosisteminde Kilitlenen En Yüksek Toplam Değeri (TVL) Olan İlk 3 Madeni Para

LUNA Ekosisteminde Kilitlenen En Yüksek Toplam Değeri (TVL) Olan İlk 3 Madeni Para

thenewscrypto.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • Lido, kullanıcıların minimum depozito olmadan ETH’lerini stake etmelerini sağlar.
  • Astroport son 24 saatte %3.41 değer kazandı.

CryptoDep’e göre LUNA ekosistemindeki en yüksek TVL’ye sahip ilk 3 kripto paraya bakalım.

⚡️Toplam Değer Kilitli #TVL @Terra_money $LUNA Ekosisteminde
21 Nisan 2022$ANC $LDO $ASTRO $SD $MIR $PRISM $MARS $MINE pic.twitter.com/Imfxuyycsp

— 🇺🇦 CryptoDep #StandWithUkraine 🇺🇦 (@Crypto_Dep) 21 Nisan 2022

Bağlantı Protokolü (ANC)

Stabilcoin mevduatları, Anchor Protocol borç verme ve borçlanma sistemini kullanarak yüzde 19,5’e kadar APY kazanabilir.Borç verenler, UST’lerini yatırarak ve yatırımlarından iyi getiriler elde ederek düşük oynaklıktan yararlanır. LUNA teminatı, borçlular tarafından kontrol kaybı olmaksızın üretken varlıklara dönüştürülebilir.

CMC’ye göre, bugün Anchor Protocol fiyatı 2,17 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 39,198,673 USD’dir. Anchor Protocol son 24 saatte %2,53 arttı.

Lido DAO Simgesi (LDO)

Lido, bir Ethereum staking çözümüdür. Lido, kullanıcıların ETH’lerini – minimum depozito veya altyapı bakımı olmadan – riske atmasına olanak tanırken, zincir üstü faaliyetlerde bulunurken, örneğin, bileşik ödüller için borç verme. Lido, Ethereum 2.0 için likit bir staking hizmeti sunan ve kullanıcıların staking altyapısını sürdürmeden stake ödülleri almalarını sağlayan bir DAO’dur.

CMC’ye göre, bugün Lido DAO Token fiyatı 3,04 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 3,834,230 USD. Lido DAO Token, son 24 saatte %4.36 arttı.

Astroport (ASTRO)

Terraswap’ın geriye dönük uyumluluğu ile uyumlu yeni kullanıcı arayüzü ile Terraswap mesaj formatları ve işlevleri kullanılabilir. Astroport’ta piyasa her zaman açıktır. Herkes bir havuza para bağışlayarak bir tüccar standı kurabilir. Akıllı sözleşmeler Astroport’un tüm likiditesini elinde tuttuğu için özelleştirilebilirler. Terra üzerine kurulu diğer Dapp’lerin Astroport likiditesini doğrudan platformlarında kullanması da mümkündür.

CMC’ye göre, bugün Astroport fiyatı $3.73 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 8.828.238 USD. Astroport son 24 saatte %3.41 değer kazandı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.