Loopring (LRC) Ocak 2022’de Satın Almak İyi Fikir mi?

Loopring (LRC) Ocak 2022’de Satın Almak İyi Fikir mi?
Loopring (LRC) Ocak 2022'de Satın Almak İyi Fikir mi?

 

Loopring (LRC) Ocak 2022’de Satın Almak İyi Fikir mi?

Loopring (LRC) Ocak 2022’de Satın Almak İyi Fikir mi? Loopring LRC/USD bu Pazartesi 1,5 doların altında işlem görüyor ve bu muhtemelen bu kripto para birimini satın almak için en iyi zaman değil.

Kripto para piyasası baskı altında ve Bitcoin 40.000 dolarlık desteğin altına düşerse, tüm kripto para piyasası üzerinde daha fazla baskı oluşturacaktır.

Ödeme protokolü

Loopring, Ethereum’da düşük maliyetli ticaret ve ödemeler sağlayan velayetsiz açık kaynaklı bir değişim ve ödeme protokolüdür.Loopring (LRC) Ocak 2022’de Satın Almak İyi Fikir mi?

Bu projenin arkasındaki ekip, kullanıcıların yetkilendirildiği ve varlıklarının her zaman kontrol altında tutulduğu bir dijital ekonomiye inanırken, kullanıcı kaynaklarının güvenliği ve egemenliği Loopring için en büyük önceliktir.

Loopring Protokolü ile takas ve ödeme uygulamaları yanlış gidemez ve hiç kimsenin bir kullanıcı ile Ethereum tabanlı varlıkları arasında durmayacağını söylemek önemlidir.

Döngüleme, kanıtlanmış doğru yürütme ile zincir dışı binlerce isteği işleyebilir ve zincir içi maliyetlerin küçük bir kısmı olan işlem maliyetleri oluşturabilir.

Loopring, Ethereum üzerinde harici doğrulayıcılara, fikir birliğine veya kripto-ekonomik varsayımlara dayanmayan ilk zkRollup protokolünü uyguladı.

Resmi web sitesine göre zkRollup, sektörün şu anda bildiği en güvenli ölçeklendirme mekanizmasıdır ve kullanıcıların varlıklarına her koşulda erişmelerine olanak tanır. zkRollup, Ethereum ile aynı vesayetsiz güvenliğe sahiptir, ancak çok daha yüksek verim elde edebilir.

Loopring Cüzdan, cebinizde güvenli, sezgisel ve güçlü bir deneyim sunan bir Ethereum Mobil Akıllı Sözleşme Cüzdanıdır. Herhangi birine, herhangi bir yerden ödeme göndermenize ve aynı zamanda takas yapmanıza, kitaplarla ticaret yapmanıza ve DeFi’ye yatırım yapmanıza ve kazanmanıza olanak tanır.

LRC, Loopring Protokolünün hizmet belirtecidir ve LRC, sigortacılar, likidite sağlayıcıları ve DAO yöneticilerinin protokol tarafından arzu edilen davranışlarını destekler.

Likidite sağlayıcıları, likidite sağladıkları havuzlardaki tüm işlemlerden %0,2 komisyon alır ve her iki varlığın eşit değerini havuza ekleyerek likidite sağlayıcısı olabilirsiniz.

Loopring kısa süre önce LRC belirteçlerini Loopring ekosistemiyle daha iyi entegre edecek ve hizalayacak yeni bir VIP sistemini duyurdu. Loopring’in kurucusu Daniel Wang şunları söyledi:

VIP kullanıcıları artık yalnızca %0,1’lik bir minimum ücrete kadar artırılmış ücret indiriminden yararlanabilirler. Ek olarak, Maker’lar ücretsiz işlem yapabilir ve işlem hacimlerinde %0,02 komisyon indirimi alabilir.

LRC ayı piyasasında kalmaya devam ediyor

Teknolojik açıdan, Loopring (LRC) hala bir ayı piyasasında ve bu kripto para birimini Ocak 2022’de almaya karar verirseniz, risk yüksek kaldığı için bir “kaybı durdur” emri kullanmalısınız.

Loopring (LRC) Ocak 2022'de Satın Almak İyi Fikir mi?
Loopring (LRC) Ocak 2022’de Satın Almak İyi Fikir mi?
Veri kaynağı: tradeview.com

Firma destek seviyesi 1 dolar seviyesinde ve eğer fiyat bunun altına düşerse bir sonraki fiyat hedefi 0,8 dolar civarında ve hatta altında olabilir.

Güçlü direnç seviyesi 2 dolarda ve eğer fiyat bu seviyenin üzerine çıkarsa bu bir “al” sinyali olur ve 2,5 dolara kadar yolumuz açılır.Loopring (LRC) Ocak 2022’de Satın Almak İyi Fikir mi?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.