Litecoin fiyatı 60 dolara doğru gidiyor

Litecoin fiyatı 60 dolara doğru gidiyor

www.fxstreet.com

6 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • Litecoin fiyatı dik bir satıştan geçiyor.
  • Litecoin fiyatı, RSI’da ciddi şekilde aşırı satıldı.
  • Düşüş tezinin geçersiz kılınması, 101 dolarda bir ihlaldir.

Litecoin fiyat hareketi, daha fazla fiyat düşüşü için büyüler. 60$’lık bir fiyat hedefi olasıdır.

Litecoin fiyatı 60 doları hedefliyor

Litecoin fiyatı, günlük grafikte büyük bir düşüş eğilimi gösteren mum yazdırıyor. Beklenen bir piyasa tersine dönüşü umulmasına rağmen, LTC fiyatı, piyasa dibi oluşmadan önce daha düşük hedeflere inebilir.

Litecoin fiyatı, bir Fibonacci projeksiyon aracı kullanarak 60 dolarlık bir hedef için birleşme sağlar. 106$ seviyesindeki dalgalı fiyat hareketinden öngörülen en son beş dalgalı düşüş etkisi, 60$ bölgesinde %161,8 ve %200 Fib seviyelerini yansıtıyor. Böyle bir kapitülasyon olayı, mevcut Crypto pazarındaki beklenmedik satışların ortasında muhtemelen piyasanın dibi olabilir. Göreceli Güç Endeksi’nin aşırı satıldığını belirtmekte fayda var, bu da ayıların trend üzerinde muazzam miktarda kontrole sahip olduğu anlamına geliyor.

TM/ltc/5.9.22

LTC/USDT 1 Günlük Grafik

Güvenli bir geçersiz kılma sinyali 101 dolarda bir ihlal olacaktır. Boğalar bu seviyeyi kırabilirse, mevcut Litecoin fiyatından %65’lik bir artışla sonuçlanacak şekilde 130$’a geri dönme gücüne sahip olmalılar.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.