Litecoin fiyat analizi:LTC aşırı satış baskısı ile karşı karşıya.57,61 $’a düştü

Litecoin fiyat analizi:LTC aşırı satış baskısı ile karşı karşıya.57,61 $’a düştü

www.kriptopolitan.com

3 saat

Okuma süresi: ~4 m


Litecoin fiyat analizi, ayıların varlığın fiyat hareketinin yüzde 25’inden fazlasını kaybettiğini ve satışların yakın zamanda durma belirtisi göstermediğini gösteriyor. Altcoinlerin çoğu, büyük paralar Bitcoin ve Ethereum ile birlikte düşüş gösterdiğinden, genel dijital varlıklar ciddi bir kan banyosunda. Litecoin, günlük işlem seansını 70.87 dolardan açtıktan sonra şu anda 51.61 dolardan işlem görüyor.

Gün içi en yüksek seviyesi 71.09$’da oluştu ve ayılar, 51.54$’lık gün içi dip seviyesini oluşturmak için fiyatları aşağı çekti. 24 saatlik işlem hacmi 2,1 milyar dolar ve son 24 saatte 1,02 milyar dolar değer kaybettiği için LTC piyasa değeri şu anda 4.0 milyar dolar. Litecoin şu anda dijital varlık pazarının yüzde 0,35’ine hakim olduğu için genel olarak 21. sırada yer alıyor.

Kripto para fiyatları ısı haritası, kaynak: Coin360

1 günlük fiyat tablosunda Litecoin fiyat hareketi: LTC/USD çifti büyük satışlarla karşı karşıya

LTCUSD çifti aşırı düşüş gösteriyor ve fiyatlar yakında 50,00$ seviyelerine doğru daha da düşebilir gibi görünüyor. RSI göstergesi şu anda aşırı satım bölgesine çok yakın, bu da yakında piyasada bir miktar konsolidasyon olabileceği anlamına geliyor. MACD göstergesi, sinyal çizgisi MACD çizgisinin üzerinde olduğu için çok düşüş gösteriyor, bu da en az dirençli yolun aşağı yönde olduğunu gösteriyor. ADX göstergesi şu anda +DI çizgisi -DI çizgisinin altına geçtiği için ayıların piyasanın tam kontrolünü ele geçirdiğini gösteriyor.

Fiyatlar 56.30$ seviyesinde destek buldu ve bu seviye aşağı yönlü kırılırsa fiyatlar yakında 54.00$ seviyesine düşebilir. LTCUSD çifti için mevcut olan ani direnç 58,00 dolar ve 60,00 dolar seviyelerinde. Bu seviyelerin üzerinde direnç 62.00 dolar ve 64.00 dolar seviyelerinde mevcut.

LTC/USD 1 günlük fiyat tablosu, kaynak: TradingView

Ayılar şu anda LTC piyasasının kontrolünde ve fiyatlar 60,00 doların altında kalırsa, yakında 54,00 dolara doğru bir düşüş daha görülebilir. Öte yandan, boğalar fiyatları 64,00 doların üzerine çıkarabilirse, 70,00 dolar seviyelerine doğru yukarı yönlü bir hareket görülebilir. Dijital varlık piyasası şu anda serbest düşüşte ve yakın vadede fiyatlar daha da düşebilir gibi görünüyor. Bollinger bantları dışa doğru gerildiği için piyasa oynaklığı çok yüksektir.

4 saatlik fiyat grafiğinde Litecoin fiyat analizi: Fiyatlar 60,00 doların altına düştüğü için aşırı düşüş baskısı mevcut

4 saatlik bir fiyat grafiğindeki Litecoin fiyat analizi, azalan bir piyasa duyarlılığını gösteriyor ve artan satış baskısı ile daha da düşüyor gibi görünüyor. Boğalar, 60.00 $ ve 58,00 $ seviyelerinde mevcut olan acil kilit destek seviyelerini savunamıyor. RSI göstergesi şu anda 40,00 seviyesinin oldukça altında olduğu için aşırı düşüş baskısı gösteriyor. MACD göstergesi, sinyal çizgisi MACD çizgisinin üzerinde olduğu için şu anda düşüş bölgesinde, bu da en az dirençli yolun aşağı yönde olduğunu gösteriyor. ADX gösterge çizgisi yükselişte, bu da ayıların piyasanın tam kontrolünü ele geçirdiğini ve yakın vadede fiyatları aşağı çekebileceğini gösteriyor. seviyeleri yakında görülebilir.

LTC/USD 4 saatlik fiyat tablosu, kaynak: TradingView

LTC/USD çifti için mevcut ana destek seviyeleri 57.00 $, 56.00 $ ve 54.00 $ seviyeleridir. LTCUSD çifti için mevcut olan ani direnç 60,00 dolar ve 62.00 dolar seviyelerinde. Bu seviyelerin üzerinde direnç 64,00 dolar seviyesinde mevcut. Piyasadaki mevcut satış eylemi, LTC artışına yönelik piyasa oynaklığını gördü ve son derece genişleyen Bollinger bantlarının gösterdiği gibi, aynı şey kısa vadede devam edebilir. LTC piyasası, fiyatlar şu anda 4 saatlik grafikteki tüm hareketli ortalamaların oldukça altında olduğu için yakında bir miktar konsolidasyon görebilir.

Litecoin fiyat analizi sonucu

Litecoin fiyat analizi, kripto para biriminin piyasada yoğunlaşan satış hareketiyle serbest düşüşte olduğunu ortaya koyuyor. LTC piyasası, fiyatlar şu anda 4 saatlik grafikteki tüm hareketli ortalamaların oldukça altında olduğu için yakında bir miktar konsolidasyon görebilir. Bollinger bantları aşırı derecede genişledi ve bu da yakın vadede artan piyasa oynaklığını gösteriyor. Dijital varlık piyasası şu anda serbest düşüşte ve yakın vadede fiyatlar daha da düşebilir gibi görünüyor.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.