Litecoin fiyat analizi: Önümüzdeki 24 saat içinde LTC/USD ticareti aşağı yönlü

Litecoin fiyat analizi: Önümüzdeki 24 saat içinde LTC/USD ticareti aşağı yönlü

www.kriptopolitan.com

3 saat

Okuma süresi: ~3 m


Litecoin fiyat analizi düşüş gösteriyor. Litecoin’in fiyatı 85,40 dolarda desteği test ediyor ve aşağı yönlü bir kırılmaya hazır görünüyor. MACD göstergesi düşüş momentumu gösteriyor ve RSI göstergesi de aşağıya doğru ilerliyor. Fiyatların aşağı yönlü bir kırılmadan önce desteği 85.40 dolarda test etmesi muhtemel.

Günlük grafik, Litecoin fiyatının 85.58$ direnç seviyesinin altında işlem gördüğünü gösteriyor. 50 günlük hareketli ortalama, düşüş sinyali olan 200 günlük hareketli ortalamanın altına geçti. Fiyatlar ayrıca bir başka düşüş işareti olan azalan üçgen modelinin altında işlem görüyor.

MACD göstergesi düşüş momentumu gösteriyor ve RSI göstergesi de aşağıya doğru ilerliyor. Fiyatların aşağı yönlü bir kırılmadan önce desteği 85.40 dolarda test etmesi muhtemel.

LTC fiyatları şu anda 85,40$’da desteği test ediyor ve bu seviyenin altında bir kırılma, fiyatların kısa vadede 80,00$’a düşmesine neden olabilir. MACD göstergesi düşüş momentumu gösteriyor ve RSI göstergesi de aşağıya doğru ilerliyor. Fiyatların aşağı yönlü bir kırılmadan önce desteği 85.40 dolarda test etmesi muhtemel. Genel olarak, Litecoin fiyatları kısa vadede düşüş gösteriyor ve 85,40 doların altına bir kırılma, fiyatların 80,00 dolara düşmesine neden olabilir.

Günlük grafikte Litecoin fiyat analizi: LTC fiyatları düşerken ayılar baskıyı artırıyor

Günlük zaman diliminde Litecoin fiyat analizi, kripto para birimi testleri 85.40 doları desteklediğinden düşüş gösteriyor. Litecoin fiyatı 85,40 dolarda desteği test ediyor ve aşağı yönlü bir kırılmaya hazır görünüyor. MACD göstergesi düşüş momentumu gösteriyor ve RSI göstergesi de aşağıya doğru ilerliyor. Fiyatların aşağı yönlü bir kırılmadan önce desteği 85.40 dolarda test etmesi muhtemel.

LTC/USD 1 günlük fiyat tablosu, kaynak: TradingView

Günlük grafik, Litecoin fiyatının 85.58$ direnç seviyesinin altında işlem gördüğünü gösteriyor. 50 günlük hareketli ortalama, düşüş sinyali olan 200 günlük hareketli ortalamanın altına geçti. Fiyatlar ayrıca bir başka düşüş işareti olan azalan üçgen modelinin altında işlem görüyor.

4 saatlik grafikte Litecoin fiyat analizi: LTC/USD çifti daha fazla kayıp riskiyle karşı karşıya

4 saatlik bir zaman diliminde Litecoin fiyat analizi, kripto para birimi testleri 85,40 doları desteklediğinden düşüş gösteriyor. Litecoin fiyatı 85,40 dolarda desteği test ediyor ve aşağı yönlü bir kırılmaya hazır görünüyor. MACD göstergesi düşüş momentumu gösteriyor ve RSI göstergesi de aşağıya doğru ilerliyor. Fiyatların aşağı yönlü bir kırılmadan önce desteği 85.40 dolarda test etmesi muhtemel.

LTC/USD 4 saatlik fiyat tablosu, kaynak: TradingView

Litecoin fiyat analizi, kripto para birimi testleri 85.40 doları desteklediğinden düşüş gösteriyor. Litecoin fiyatı 85,40 dolarda desteği test ediyor ve aşağı yönlü bir kırılmaya hazır görünüyor. MACD göstergesi düşüş momentumu gösteriyor ve RSI göstergesi de aşağıya doğru ilerliyor. Fiyatların aşağı yönlü bir kırılmadan önce desteği 85.40 dolarda test etmesi muhtemel.

LTC fiyatları şu anda 85,40$’da desteği test ediyor ve bu seviyenin altında bir kırılma, fiyatların kısa vadede 80,00$’a düşmesine neden olabilir. MACD göstergesi düşüş momentumu gösteriyor ve RSI göstergesi de aşağıya doğru ilerliyor. Fiyatların aşağı yönlü bir kırılmadan önce desteği 85.40 dolarda test etmesi muhtemel.

Litecoin fiyat analizi sonucu

Sonuç olarak, Litecoin fiyat analizi, piyasada düşüş baskısı arttıkça LTC/USD çiftinin yakın vadede düşüş eğilimine devam etmesinin muhtemel olduğunu gösteriyor. Ayılar piyasa üzerinde baskı oluşturmaya devam ederse, LTC fiyatları için bir sonraki destek seviyesi muhtemelen 80.0$ olacak. Bununla birlikte, boğalar fiyatları 85.58 doların üzerine çıkarmayı başarırsa, Litecoin fiyatları yükseliş trendine devam edebilir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.