Litecoin fiyat analizi: LTC, keskin bir satıştan sonra 69.48 dolara geri döndü

Litecoin fiyat analizi: LTC, keskin bir satıştan sonra 69.48 dolara geri döndü

www.kriptopolitan.com

57 m

Okuma süresi: ~4 m


Litecoin fiyat analizi, geçen hafta piyasada görülen düşüş eğiliminin ardından LTC’de benimsenen bir yükseliş trendini gösteriyor. Litecoin boğaları 50.0 $ destek seviyesini savundu ve 70.0 $ direnç seviyesini yeniden test etmek için fiyatları yükseltti. Litecoin fiyat analizi, tüm piyasa toparlanmaya çalışırken LTC/USD’nin bu hafta görülen 58.00$’lık dip seviyelerinden keskin bir toparlanma kaydettiğini gösteriyor. Parite, yazı yazılırken 69.48 dolardan işlem gördü. LTC desteği şu anda 55.2 dolarda, direnç ise 70.0 dolarda.

Litecoin fiyat analizi LTC keskin bir satistan sonra 6948 dolara

Kripto para fiyatları ısı haritası, kaynak: Coin360

LTC boğaları fiyatları daha da yükseltmeye ve 70.0 dolarlık direnç seviyesini yeniden test etmeye çalışacak. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma, fiyatların yakın vadede 80.0 $ seviyesine doğru hareket ettiğini görebilir. Litecoin ayıları fiyatları aşağı çekmeye ve 58,00 $ destek seviyesini test etmeye çalışacak. Bu seviyenin altında bir kırılma, fiyatların yakın vadede 50,00$ destek seviyesine doğru hareket ettiğini görebilir. Piyasa bu hafta görülen satıştan toparlanmaya çalıştığından, daha büyük kripto piyasası şu anda bir konsolidasyon döneminde. Toplam piyasa değeri, bu hafta görülen 177 milyar dolarlık en düşük seviyeden şu anda 188 milyar dolara yükseldi.

1 günlük bir zaman diliminde Litecoin fiyat analizi: Boğalar fiyatları piyasanın kurtardığından daha yükseğe çıkarmaya çalışıyor

Günlük fiyat grafiğindeki Litecoin fiyat analizi, tokenin son 24 saat içinde bu hafta görülen 58.0$’lık dip seviyelerinden keskin bir toparlanma yaptıktan sonra 69.48$ – 70.0$ aralığında işlem gördüğünü gösteriyor. Piyasa bu hafta görülen satıştan toparlanmaya çalışırken fiyatlar 70.0$ seviyesini test etmeye hazırlanıyor. Fiyatlar yükselmeye çalıştığı için MACD göstergesi şu anda yükseliş bölgesinde. RSI göstergesi şu anda 46’da ve yavaş yavaş 50 seviyelerine doğru ilerliyor, bu da yakın vadede fiyatların yükseldiğini görebilir.

1652423484 327 Litecoin fiyat analizi LTC keskin bir satistan sonra 6948 dolara

LTC/USD 1 günlük fiyat tablosu, kaynak:TradingView

Fiyatlar şu anda piyasa için bir yükseliş işareti olan hareketli ortalamaların üzerinde işlem görüyor. Genişletilmiş Bollinger bantlarının gösterdiği gibi, piyasa oynaklığı son derece yüksektir. Piyasa yön bulmaya çalışırken yakın vadede fiyatların bu seviyelerde konsolide olması bekleniyor.

4 saatlik fiyat grafiğinde Litecoin fiyat analizi: Fiyatlar 70.0 $ seviyesinde konsolide oluyor

4 saatlik zaman dilimindeki Litecoin fiyat analizi, piyasa biraz istikrar bulmaya çalışırken fiyatların bu hafta görülen 58,00 $ en düşük seviyelerinden keskin bir toparlanma kaydettiğini gösteriyor. Parite şu anda 69.48$-70.0$ aralığında işlem görüyor ve 70.0$ seviyesinde konsolide oluyor gibi görünüyor. Fiyatlar yakın vadede yükselmeye çalıştığından, MACD göstergesi şu anda yükseliş bölgesinde. Ayrıca, fiyatlar hareketli ortalamaların üzerinde işlem gördüğü için yükseliş trendi hala bozulmamış durumda.

1652423484 855 Litecoin fiyat analizi LTC keskin bir satistan sonra 6948 dolara

LTC/USD 4 saatlik fiyat tablosu, kaynak:TradingView

RSI çizgisi şu anda yukarı yönlü ve şu anda fiyatların yakın vadede daha da yükselebileceğini görebilecek 54 seviyede. Ayrıca, Stokastik RSI şu anda aşırı alım bölgesinde olduğu için fiyatlarda da bir toparlanma gözlemleniyor. Piyasa yön aradıkça fiyatların bu seviyelerde konsolide olması bekleniyor. Bollinger bantlarının çok geniş olduğu görülüyor ve bu da kısa vadede yüksek piyasa oynaklığına işaret ediyor.

Litecoin fiyat analizi sonucu

Sonuç olarak, Litecoin fiyat analizi, piyasa biraz istikrar bulmaya çalışırken, LTC’nin bu hafta görülen 58.0$’lık dip seviyelerinden keskin bir toparlanma kaydettiğini gösteriyor. Parite şu anda 69.48$ – 70.0$ aralığında işlem görüyor ve yakın vadede 70.0$ seviyesinde konsolide olacak gibi görünüyor. Piyasa bu hafta görülen satışlardan sonra bir yön bulmaya çalıştığından, genel piyasa şu anda bir konsolidasyon döneminde. Boğaların yakın vadede yükseliş trendini sürdürmek için fiyatları 70.0 dolar seviyesinin üzerine itmesi gerekecek.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.