Lider Bulut Bilişim Platformu Iagon Sonunda Ethereum’dan Cardano’ya Geçiyor

Lider Bulut Bilişim Platformu Iagon Sonunda Ethereum’dan Cardano’ya Geçiyor

thecryptobasic.com

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


Iagon, Ethereum’dan Cardano ağına geçtiğini söyledi.

Önde gelen bir bulut bilişim platformu olan Iagon, Ethereum blok zincirinden Cardano’ya geçişini duyurdu.

Merkezi olmayan bir IAG destekli paylaşılan depolama ekonomisine erişim sunan lider bulut bilgi işlem platformu, duyuru son bir Twitter gönderisinde biliniyor.

Projenin Cardano’ya geçişinin ardından Iagon, Ethereum’dan gelen token arzının %50’sinden fazlasını Cardano ağına bağladığını kaydetti.

resmi olarak taşındı #Kardano! Bugün, token arzımızın %50’sinden fazlasını köprüledik. Ethereum . gelen desteği sevmek Cardano Topluluğu. İleri ve Yukarı” Iagon duyuruda söyledi.

Resmi olarak #Cardano’ya taşındı! Bugün, #ethereum’dan token arzımızın %50’sinden fazlasını köprüledik. #CardanoCommunity’den gelen desteği seviyorum. İleri ve Yukarıhttps://t.co/8waztKNeks

— Iagon (@IagonOfficial) 21 Nisan 2022

Iagon, Cardano’ya Geçmeyi Önceden Planlıyor

Hareket, birçok Cardano meraklısı için bir şok olmayabilir çünkü Iagon, geçen yıldan beri blok zincirine olası bir geçiş belirtileri gösteriyor.

Eylül 2021’de Iagon’un, dünya çapında bir milyon ağacın dikilmesine katkıda bulunacak olan Cardano’nun Küresel Etki Mücadelesini destekleme çabalarının bir parçası olarak VeriTree’ye 10.000 birim ADA belirteci bağışladığını hatırlayın.

O sırada yaptığı bağış hakkında yorum yapan Iagon, dedim Twitter’dan:

Iagon, Cardano Global Impact Challenge’ı desteklemekten heyecan duyuyor! #1MillionTrees’ı desteklemek için 10k ADA bağışladık. Kanıt ve adaylar yakında geliyor. Birlikte Cardano’da ilk merkezi olmayan depolama/bilgi işlem platformunu oluşturabiliriz.”

@IagonOfficial, @Cardano #GlobalImpactChallenge’ı desteklemekten heyecan duyuyor!

#1MillionTrees’ı desteklemek için 10k ADA bağışladık. Kanıt ve adaylar çok yakında 🙂

Birlikte Cardano’da ilk merkezi olmayan depolama/bilgi işlem platformunu oluşturabiliriz. #CardanoForest #CardanoSummit2021

— Iagon (@IagonOfficial) 26 Eylül 2021

Iagon, Ethereum’dan Cardano’ya geçişinin ana nedenini açıkça açıklamasa da, Cardano’nun bir Hisse Kanıtı (PoS) algoritması kullanması ve işlemleri nispeten hızlı ve düşük bir maliyetle işleme yeteneği, bunun bir parçası olduğu açıktır. göçün sebebidir.

Kullanıcı geçişi iki hafta içinde gerçekleşecek

Projenin arkasındaki ekip, önümüzdeki bir ila iki hafta arasında kullanılabilecek bir “ön bakan köprü” geliştirdiğini söylediğinden, şu anda Iagon kullanıcıları yeni platforma hemen geçiş yapamıyor.

Ancak Iagon, teknoloji konusunda bilgili kullanıcıların geçiş sürecinde yollarını bulabileceklerini söyledi.

“Teknoloji konusunda bilgiliyseniz, kendiniz bir yol bulabilirsiniz, ancak diğer herkes için, kullanıcılar için öne bakan bir köprü oluşturuyoruz. ETA 1-2 hafta” Iagon ekledi.

Cardano’nun Rüyası Gerçek mi?

Projelerin zorlanacağı noktaya kadar ağ kurmak Cardano ekibinin hayaliydi. diğer blok zincirlerinden ağa geçiş yapınve bu rüya gerçek oluyor gibi görünüyor.

Ethereum kullanan geliştiriciler, çoğunlukla daha yavaş işlemler ve ağ tıkanıklığının eşlik ettiği ağı kullanmanın maliyeti hakkında birkaç kez şikayette bulundular.

İlginç bir şekilde, Cardano beş yıldan fazla bir süredir çalışıyor ve projenin geliştiricileri hala daha fazla güncelleme yayınlamayı düşünüyor. ağı daha ölçeklenebilir hale getirin.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.