Launch Pass NFT, Suborbital Roket Üzerindeki Bir Yere Başvurmanıza İzin Veriyor

Launch Pass NFT, Suborbital Roket Üzerindeki Bir Yere Başvurmanıza İzin Veriyor

beincrypto.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


Launch Pass NFT: Tam NFT’lerin öldüğünü düşündüğünüzde, size oldukça gerçekçi bir uzaya gitme şansı veren bir NFT koleksiyonu gelir. Alabilirsen ne güzel iş.

Uplift Aerospace adlı bir ekip, NFT koleksiyoncularının New Shepard’da uzaya seyahat etme şansına sahip olacağını duyurdu. Bu Blue Origin’in yörünge altı roketi.

10’undainci Mayıs, Uplift Aerospace, Launch Pass NFT koleksiyonunu yayınlayacak. İçinde 10.921 NFT sanat eseri var. Sayı, Ay’ın çevresini (km cinsinden) temsil eder.

Pass NFT avantajlarını başlatın

NFT’ye sahip olduğunuzda, uzaya uçmak için bir iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru sahipleri Uplift Aerospace ekibi tarafından işlenecek ve seçilecektir. Yalnızca Launch Pass NFT’ye sahip kişiler başvurabilir. Başvuran, bu yılın 22 Mayıs’ında EDT 23:59’da seçilecektir.

Launch Pass NFT Suborbital Roket Uzerindeki Bir Yere Basvurmaniza Izin

Kredi

Havacılık ve Uzay ekibine göre, “Uzay uçuşu için uygulamalardan NFT topluluğundan bir üye seçildiğinde, 10.921 Launch Pass NFT’lerinin tüm sahipleri, Launch Pass’larını Starborn adlı bir Space+ NFT avatar karakterine dönüştürme seçeneğine sahip olacaklar.

1652086876 745 Launch Pass NFT Suborbital Roket Uzerindeki Bir Yere Basvurmaniza Izin

Kredi

Space+’ın yaklaşan metaverse’i için inşa edilen Starborn profil resimleri (PFP’ler), uzayda insanlığın geleceğini görsel olarak temsil ediyor.

Space+, Dünya ve Uzay arasında bağlantılar oluşturmak için web3 teknolojilerini kullanma amacını söylüyor. Starborn koleksiyonu, gerçek yaşam deneyimlerine erişim sağlayacak. Buna suborbital ve Zero-G uçuşları dahildir. Ayrıca, roket fırlatma etkinlikleri, profesyonel ağlar ve Uluslararası Uzay İstasyonu’ndaki eşyaları sergilemek için “yük alanı”.

1652086876 375 Launch Pass NFT Suborbital Roket Uzerindeki Bir Yere Basvurmaniza Izin

Kredi

Uzay ve Web3

Son beş yılda özel uzay sektöründe hızlı bir yenilik yaşandı. Uplift Aerospace, Dünyalılar ve uzaydaki insanlar arasında ilişkiler oluşturmak için gereken web3 altyapısını kurduklarını söylüyor.

1652086876 760 Launch Pass NFT Suborbital Roket Uzerindeki Bir Yere Basvurmaniza Izin

Kredi

Uplift Aerospace, Inc., çok gezegenli bir ekonomi için ürünler üretmek, ticaret yapmak ve teslim etmek için uzay endüstrisine erken atlamayı planlıyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.