L2 Labs’in ZKSpace’i Artık Ethereum Ödemeleri için İşlem Toplu İşlemini Destekliyor

L2 Labs’in ZKSpace’i Artık Ethereum Ödemeleri için İşlem Toplu İşlemini Destekliyor

btcmanager.com

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


L2 Labs’in ZKSpace’i, kullanıcıların tek bir işlemle 60’a kadar ERC-20 jeton transferi göndermesini mümkün kılmak için tasarlanmış, çığır açan işlem gruplama aracının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Türünün ilk örneği Toplu Ödeme aracı, hem bireylere hem de blok zinciri projelerine hızlı ve düşük maliyetli işlem toplu işleme, havadan dağıtım ve daha fazlasını sunmak için ZK-Toplamalarından yararlanır.

ZKSpace Toplu Ödemeleri Tanıtıyor

Ethereum ana ağında basit bir ERC-20 token transferi göndermek için gereken gaz ücretleri, Ethereum (ETH) fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,868 dolara ulaştığı geçen Kasım ayından bu yana önemli ölçüde azalırken, Ethereum ağının çılgın işlem ücreti fiyaskosu Binance’de 100$’lık bir ödeme göndermek için hala ortalama 10$ harcamanız gerektiğinden, bitmekten çok uzak.

Buna karşılık, aynı işlem, Poligon (MATIC) aracılığıyla gönderildiğinde yalnızca 0,99 ABD doları ve BNB Akıllı Zincir (BEP20) ağı üzerinden gitmeyi seçtiğinizde yalnızca 0,59 ABD doları tutarında bir ücret alacaktır.

Şimdi, Ethereum sadık ve ERC-20 token sahipleri için hayatı daha da kolaylaştırmak için, ZKSpace ekibi, kullanıcıların tek bir işlemle toplu ödemeleri çok hızlı bir şekilde göndermelerini sağlamak için tasarlanmış, türünün ilk örneği bir işlem toplu işleme aracı oluşturdu. Düşük maliyetler.

Farkında olmayanlar için, toplu ödeme, aynı zincirleme işlemde farklı kripto cüzdan adreslerine birden fazla ödeme göndermek için kullanılan bir tekniktir. Bu teknik, tüm ödemeleri tek bir işlem ücretinde toplayarak gönderici için maliyet açısından verimli hale getirirken aynı zamanda blok zincirinde daha az yer kaplar.

Bir partide 60 işlem

Özellikle, ZKSpace, yeni Toplu Ödeme aracının her partide 60’a kadar işlemi desteklediğini ve kullanıcıların tek bir tıklamayla birden fazla düşük maliyetli ödeme göndermesine olanak tanıdığını ortaya koydu. Çözüm, işlemler yalnızca daha ucuz değil, aynı zamanda daha hızlı olduğu için kullanıcılar için bir kazan-kazan senaryosunu temsil ediyor.

“Türünün ilk örneği Toplu Ödeme aracımızın artık yayında olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Düşük maliyetli, verimli ve güvenli Layer-2 transfer ürününün keyfini şimdi çıkarmak için https://zks.app/wallet/token/send/batch adresine gidin. Tek tıkla maksimum 60 transfer yapabilirsiniz” diye yazdı ZKSpace.

Toplu Ödeme özelliği, ZK-Toplama tabanlı katman-2 ağlarının hızlı onay ve düşük maliyetli özelliklerinden yararlanır. Aynı zamanda, tek bir imza ile birden fazla aktarım tamamlanabildiğinden, kullanıcılar için stresi önemli ölçüde azaltır.

Bireyler ve işletmeler, ZKSpace’in toplu ödemesinin mükemmelliğini dört basit adımda deneyimleyebilir:

  • https://zks.app/wallet/token/send/batch adresini ziyaret edin
  • Cüzdanını bağla
  • Gönderilecek ERC-20 jetonunu seçin
  • Alıcıların cüzdan adreslerini (en fazla 60) ve karşılık gelen tutarı girin. Daha fazla adres eklemek için + simgesini tıklayın.
  • Gönder’e tıklayın ve cüzdanınızdaki işlemi onaylayın ve toplu transferiniz yolda!

L2 Labs tarafından Aralık 2021’de başlatılan ZKSpace, ZK-Rollups’a dayalı tam özellikli bir Ethereum katman-2 protokolüdür. ZK-Rollups, diğer L2 çözümlerine kıyasla daha iyi güvenlik, maliyet verimliliği ve artırılmış TPS ile gelen bir katman-2 ölçeklenebilirlik çözümüdür.

“Lider bir Ethereum ölçeklendirme çözümü olarak ZKSpace, küresel kullanıcılar için sürekli olarak verimli Web3 araçlarını araştırdı ve yarattı. Benzer şekilde, katman-1 jeton transferinin yüksek maliyetli ve yavaş onaylanması sorunlarını çözmek bir görev meselesi olarak kabul edilir. Piyasada toplu transfer ve airdrop araçları olmadığını gördük. Ekip, bir çözüm sağlamak için bu aracı Katman-2 ödeme protokolümüz ZKSquare’in bir parçası olarak geliştirdik” dedi.

ZKSpace platformu üç ana bölümden oluşur: ZKSwap, bir ZK-Rollup destekli merkezi olmayan değişim (DEX), hızlı ve güvenilir bir ödeme protokolü olan ZKSquare ve bir NFT pazarı olan ZKSea.

Yeni toplu ödeme özelliğinin kullanıcı dostu yapısı, onlara daha fazla seçenek ve önemli maliyet tasarrufu sağladığından, Ethereum kullanıcıları için hayatı kesinlikle kolaylaştıracaktır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.